Výhody registrácie u Flymeto
  1. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  2. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
  3. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
 Pohodlné hľadanie
 Hovoríme vaším jazykom
 Predávajte vlastné zájazdy
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 500 miliónov letov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

Londýn (LON)

Londýnske festivaly II.

London Wonderground

Od 5.května až do 25. septembra sa na brehu rieky Temže v samotnom centre Londýna bude konať festival, ktorý vás vráti do detských rokov. Kto by si nechcel zaskotačit na kolotočoch, alebo sa preletieť až k nebu na preslávenej 60 metrov vysoké horskej dráhe Star Flyer? V areáli na vás bude čakať tiež najlepší kabaret a cirkus v celom meste, tešiť sa môžete aj na živé standup vystúpenie miestnych zabávačov.

Veľký britský pivný festival

V auguste navštívte najväčší pivný festival vo Veľkej Británii a ochutnajte miestne pivné špeciály. Od 9. do 13. augusta môžete v londýnskej Olympii ochutnať až neuveriteľných 900 druhov Cider, svetlého i tmavého piva domácich i zahraničných značiek. V 27 baroch sa vám predstaví na 350 pivovarov z celej Británie a chýbať nebude ani skvelé občerstvenie, hudba a štýlová posedenie.

Veľká sviatok Alex James ‘Farm

Poznáte niečo lepšie ako je spojenie kvalitnej hudby a exkluzívnych delikates svetoznámeho kuchára Jamie Olivera a Alexa Jamesa? V dňoch 26. až 28. augusta sa v príjemnom prostredí Cotswold v Kingham môžete tešiť na kuchárske šou, kulinárske špeciality a bohatý program pre deti za doprovodu interpretov Kaiser Chiefs, Roisin Murphy, a ďalších. Neváhajte a zarezervujte si svoje miesto v stanovom mestečku, zároveň si tiež Zabookujte svoje letenky do lietadla, ktoré u nás zakúpite za skvelé ceny!

Meatopia

Ďalšia skvelá akcia, ktorá je pre všetkých milovníkov masových pochúťok tej najvyššej kvality, pripravovanými len tými najznámejšími šéfkuchári v Británii. V dňoch 2. až 4. žiare sa ich v Tobacco Dock zídu asi dve desiatky, ktoré so svojimi spolupracovníkmi utvorí jednotlivé tímy, ktoré budú po celé dva dni konania festivalu chystať mäsovej pochúťky podľa receptov z celého sveta. Tešiť sa teda môžete na vynikajúce americkej hamburgery, africkej dusené mäso alebo grilované dobroty z južnej Ameriky.

Populárne kombinácie letovSúvisiace články

Tagy

Kategórie