Výhody registrácie u Flymeto
  1. Garancia najlacnejšieho nákupu.
  2. Generátor najlacnejších leteniek.
  3. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
 500 miliónov letov do 10s
 Hovoríme vaším jazykom
 Predávajte vlastné zájazdy
 Pohodlné hľadanie
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Londýn (LON)

Londýnske festivaly 2016

Dovolenka - to nie je len more a kúpanie, čo si takto tento rok vyraziť do Londýna na poriadny festival? Nemusíte tu stráviť 14 dní, zato sa sem určite vydajte niekoľkokrát! Každý z týchto festivalov je originálny a ponúkne vám niečo iné, preto by ste nemali vynechať ani jeden z nich! Zábavou pod holým nebom si nepokazíte žiadne prázdniny, nenechajte ujsť program, ktorý pre návštevníkov pripravila britská metropola. Londýn sa razom premení v centrum skvelých hudobných podujatí, gastronomických zážitkov, nezabudnuteľnú zábavu pre deti i dospelých, a predovšetkým tu nebude chýbať ani pivo!

Nový vzhľad bezdrôtového festivalu

Tri dni plné len tej najlepšej, vybrané tanečnej hudby a svetovo preslávených interpretov ako je Calvin Harris, Bryson Tiller, J. Cole či Martin Garrix sľubujú jedinečnú zábavu a navodí tú pravú a neopakovateľnú letnú atmosféru, ktorú si budete užívať až do svitania. Tento obľúbený londýnsky festival si môžete užiť od 8. do 10. júla vo Finsbury Park. Vstupenky rezervujte na internete spolu s letenkou do Londýna čo najskôr, nech na vás zostane miestečko v lietadle aj na festivale.

Bristol International Balloon Fiesta

Tento rok sa koná v poradí už tridsiatich ôsmich ročník najväčšieho európskeho festivalu teplovzdušných balónov, ktorý každoročne navštívi vyše pol milióna divákov. Po celej štyri dni sa môžete kochať nebom plným balónov. Bohatý program vám predstaví všetko o lietanie a riadenie teplovzdušného balóna a budete si môcť tiež jednotlivé exponáty prehliadnuť. Táto štvordňová podívaná bude zakončená nočnom vzletom osvetlených balónov za sprievodu hudby a obrovského ohňostroja. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú podívanou, ktorá prebehne od 11. do 14. augusta a je úplne zadarmo. Zakúpiť si však môžete jeden z voucherov na let balónom, je len na vás, ktorý si zvolíte!Súvisiace články

Tagy

Kategórie