Výhody registrácie u Flymeto
  1. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
  2. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
  3. Generátor najlacnejších leteniek.
 500 miliónov letov do 10s
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Predávajte vlastné zájazdy
 Hovoríme vaším jazykom
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

(XSC)

Krásna dovolenka na Middle Caicos

Turistickým ruchom len málo ovplyvneným v súostroví Turks a Caicos je nádherný ostrov Middle Caicos bohatý na veľa krásnych pláží. Ohromí vás vôňa píniových lesov a svieži závan vzduchu s nádychom sladkovodných jazier.

Ostrov Middle Caicos obývajú veľmi príjemní a pohostinní ľudia.

V Conch Bar môžete preskúmať zaujímavé vápencové jaskyne sa stalagmity a stalaktity a slanými jazierkami.

Severozápadné pobrežie je pokryté vápencovými útesmi a prírodnými plážami, ktoré poskytujú veľa súkromia. Pozdĺž pobrežia potom vedie chodník Crossing Place Trail, ktorá vám ponúkne najkrajšie scenérie celého súostrovia. Chodník končí pri prevoze na ostrov North Caicos.

Ďalšou zaujímavosťou na Middle Caicos je prírodná rezervácia Ocean Hole - 366 metrov široká a 60 metrov hlboká priepasť, je domovom Albula, žralokov pod.

Middle Caicos sa pýši nedotknutou prírodou, preto aj vy tu nájdete vytúžený pokoj a ľahko zabudnete na všedné, uponáhľanú realitu.

Vydajte sa aj do zátoky Grace Bay pri ostrove Providenciales kde máte jedinečnú možnosť uvidieť roztomilé delfíny. Vody v okolí vám doprajú skvelé zážitky z potápania, spoznajte podmorský svet tajomných hlbín a užite si svoju dovolenku naplno.

Vyrazte na pokojný pobyt do vysnívaného raja, malebné pláže, veľa slnka na vás čakajú práve tu! Letenky lacno do Ameriky zakúpite iba u nás za bezkonkurenčné ceny!

Ďalšími ostrovy súostrovia Turks a Caicos sú North Caicos a tiež tu na vás čakajú nezabudnuteľné okamihy na jedinečných miestach! Neodolejte kráse a vydajte sa na, s leteckou spoločnosťou Aeroflot si užijete navyše dostatok pohodlia a komfortu.

Populárne kombinácie letovSúvisiace články

Kategórie