Ak je Kanada vašej ďalší dovolenkovou destináciou tak ste na správnom mieste. Na tejto stránke sa dozviete všetky potrebné informácie ktoré potrebujete vedieť ku kúpe letenky.

Než začnete nakupovať letenky

Než začnete vôbec nakupovať letenky do Kandy vám odporúčame prečítať si náš článok o počasí v Kanade a určiť si cieľ vašej návštevy. Na to vám tiež môže poslúžiť náš článok o zaujímavých miestach v Kanade. Aby ste vedeli čo si zbaliť a ako sa obliecť pri návšteve jednotlivých miest, národných parkov a pamiatok.

Určite tiež nezabudnite na vybavenie ETA.

Jeseň

Môžete si vychutnať pokojné a často slnečné počasie

Apríl

Topiaci sneh sa mení na bahno a cestovanie sa stáva ťažkým

Do Kanady

Lety z Prahy do Kanady od 11 000 Kč

Toronto

Ceny letenek od 11 000 Kč

Koľko stojí letenka do Kanady

Ceny leteniek do Toronta

Graf opisuje minimálnej nájdenej ceny leteniek z Prahy do Toronta a ich vývoj podľa týždňov. Ďalšie údaje na grafe ukazujú priemerné denné a nočné teploty a úhrn zrážok, ak sú údaje k dispozícii. Prekliknutím na jednotlivé stĺpce v grafe získate podrobnejšie aktuálne údaje z vyhľadávača.

Cena najlacnejšie spiatočné letenky z Viedne do Toronto, EUR

Ceny leteniek z Viedne do Toronta

Cena najlacnejšie spiatočné letenky z Budapest do Toronto, EUR

Kedy kupovať letenku do Kanady

Letenky je všeobecne najlepšie kupovať v predstihu niekoľkých mesiacov. Ak ste časovo flexibilné, bude najlepšie, ak na našej stránke využijete tzv. Strážneho psa. Nastavíte si dané kritéria a na vami zadanú emailovú adresu vám budú chodiť ponuky s najlepšími cenami do danej destinácie.

Najlepšie deň pre odlet do Kanady

Všeobecne ak cestujete na vlastnú päsť je lepšie letieť uprostred týždňa pretože letenky počas a v okolí víkendu sú drahšie. Preto je najlepšie hľadať letenky s odletom napr od utorka do utorka. Počet týždňov v destinácii necháme už na vaše zváženie.

FAQ pre nákup leteniek do Kanady

Musím si pred odletom do Kanady vybaviť ETA?

Áno, online registrácia je nutná a bez nej vás nepustí na palubu lietadla.

Aké letecké spoločnosti lietajú do Kanady?

Keďže sa do Kanady nelieta priamo je veľa leteckých spoločností ktoré tam lietajú. Napríklad cez Varšavu sa dostanete s LOT, Lufthansa cez Frankfurt a Mníchov, z Bruselu a Viedne s Air Canada. Záleží len na vás aké spojenie si vyberiete.

Ako dlho trvá let do Kanady?

Z Prahy do Kanady neexistujú priame lety, preto dĺžka letu bude závisieť od počtu prestupov a dĺžky medzipristátia. Nižšie ponúkame vzdialenosť v kilometroch a čistú dĺžku letu medzi jednotlivými mestami.

odkiaľkamVzdialenosť kmDoba letu
Prahamontreal62197h 48min
PrahaToronto67038h 23min
PrahaVancouver827810h 14min
PrahaCalgary77699h 38min
PrahaOttawa63467 h 57 min
PrahaQuebec59857h 32 min

Kde kúpiť letenky do Kanady?

Ak sa rozhodnete kúpiť letenku do Kanady, môžete tak urobiť tu na našich stránkach. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu, neváhajte a napíšte nám na náš online chat alebo na e-mailovú adresu. Môžete nás tiež kontaktovať telefonicky na čísle.

Prečo kúpiť letenku u nás?

  1. Silný zákaznícky servis.

  2. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.

  3. Garancia najlacnejšieho nákupu.

Čo robiť po pristátí v Kanade

Pokiaľ si na letisku zaistíte všetky potrebné veci, ako priechod pasovou kontrolou, výmenu peňazí, zoženiete odvoz na dané ubytovanie a podobne, určite si prečítajte aj náš článok o zaujímavých miestach v Kanade, aby ste vedeli čo po pristátí v Kanade určite chcete vidieť a navštíviť. Kanada so svojou krásnou prírodou určite očarí každého návštevníka.

Prečo ísť do Kanady

Kanada je jednou z tých krajín, ktorá priťahuje všetky tie správne ľudí zo správnych dôvodov. Ak si prajete stráviť dovolenku na čerstvom vzduchu a užívate si život v prírode, potom na tejto planéte skutočne nie je dokonalejšie destinácie. Tiež milovníci hokeja si pri návšteve NHL tiež prídu na svoje.

Populárne kombinácie letov do Kanady

TIP

Aktuálne ceny leteniek pre celú krajinu, skúste kliknutie na odkaz do letenkátoru na letenky z Viedne do Kanady na všetky dostupné letiská alebo letenky z Budapest do Kanady na všetky dostupné letiská.

Čo ďalej vedieť o Kanade

Už máte letenku do Kanady? Prečítajte si sprievodcu o Kanade.

Otvoriť sprievodca

Top letenky do Kanady