Výhody registrácie u Flymeto
  1. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
  2. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  3. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Pohodlné hľadanie
 Predávajte vlastné zájazdy
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Tvorte svoje itinerára
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Bangkok (BKK)

Kam vyraziť za potápaním

Mnoho jednotlivcov aj rodín vyhľadáva aktívnu dovolenku a radi sa vydajú za potápaním. Prinášame vám prehľad najaktraktívnejších miest, kam za podmorským svetom vyraziť. Jednou z možností je napríklad Bali či malinký ostrovný štát Vanuatu.

Thajsko

Je výborne dostupná a obľúbená destinácia, kde si potápači nájdu svoj raj. Najčastejšie navštevovaným je ostrov Koh Tao, kde sa túžia stretnúť so žralokmi. Vďaka prívalu turistov je táto oblasť pomerne zničená. Vyskúšať môžete potápanie na Similanských ostrovoch.

Mexico

V Mexiku je najobľúbenejšou destináciou pre potápačov ostrov Cozumel. Obklopujú ho nádherné útesy aj čistá voda. Pod vodou vidíte aj do vzdialenosti 200 m. Je tu relatívne nízka cena ubytovania v meste San Miguel, kde nájdete aj množstvo obchodov s potápačskou výbavou. Môžete sa tu potápať v jaskynných systémoch.

Havaj

Pre potápačov je Havaj skutočným rajom. Pod hladinou nájdu potápači najrôznejšie útvary sopečného pôvodu. Zahliadnuť tu môžete korytnačky, malé koralové žraloky alebo morského ježka.

Austrália

Veľký bariérový útes - to je dvetisíc kilometrov koralov a exotických zvierat. Státisíce rokov staré útesy vás doslova dostanú a budete sa sem radi vracať. Žije tu tisíc päťsto druhov rýb, stovky druhov koralov, šesť zo siedmich morských korytnačiek, desiatky druhov žralokov a rají a hlavne gigantický vráskavec, ktorého môžete tiež uvidieť na vlastné oči pri preskumávaní podvodnej hladiny.

Kuba

Na Kube sa môžete potápať v mori alebo preskúmavať podvodné hladiny v jaskynných systémoch. Za návštevu stojí jaskyňa v Zátoke svíň, Playa Santa Lucia, letovisko Varadero, zátoka Maria da Gorda. Vidieť tu môžete žraloky, barakudy či raje.

Vypravte sa do podmorského sveta kamkoľvek chcete. S lacnou letenkou môžete vycestovať ešte dnes.

Populárne kombinácie letovSúvisiace články