Výhody registrácie u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  2. Garancia najlacnejšieho nákupu.
  3. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
 Predávajte vlastné zájazdy
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Tvorte svoje itinerára
 Pohodlné hľadanie
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

Cancun (CUN)

Kam sa vydať za aktívnu dovolenku

Máte radi aktívnu dovolenku? Miest, kam sa vypraviť je po celom svete mnoho. Prinášame pár tipov pre dobrodružné povahy.

Navštívte zatopené jaskyne v Mexiku

Ste nadšenec cestovania po Strednej Amerike? Na Yucatánu nájdete nespočetné množstvo zatopených jaskýň, kde sa môžete potápať. Jaskyňa umožní kúpanie v smaragdovej čistej vode, uprostred nádhernej prírody a tiež môžete prežiť jedinečné zážitky pri potápaní. Jaskyne majú viac poschodí a potápať sa môžete tak, že narazíte na cenoty, kde sa sladká voda premieňa vo vodu slanú. Potápanie nie je určené pre začiatočníkov.

Vystúpte k Nepálskym vrcholom

Mt. Everest je miestom, ktoré si nedá nikým a ničím vziať svoju majestátnosť. Vystúpiť na jeho vrchol nie je rozhodne nič jednoduché. Musíte mať výbornú fyzičku a tiež vysoké športové ciele, ak sa hodláte vydať k himalájskym vrcholkom, ktoré vám poskytnú jedinečný výhľad.

Zdolajte vulkány na rovníku

Nad tropickým Ekvádorom sa týči úchvatná sopka Chimborazo. Z jej vrcholu je to najďalej do stredu Zeme. Zdolať môžete vulkány Cotopaxi a Illinzia Norte, ktoré si nesmie nechať ujsť žiadny športovec. Sopky, snehová pokrývka a extrémne horúce počasie latinskej Ameriky vám ukážu, čo sú to naozajstné extrémy.

Na divokú rieku jedine do Patagónie

V divokej Patagónii sa môžete tešiť na divoké pláne, rozorvané hory a predovšetkým na hučiacu rieku. Na rieke Futaleufú sa môžete prejsť na rafte alebo kajaku. Nejde o zábavu a pokojnú dovolenku, ale o adrenalínový šport, ktorý vám umožní užiť si nádhernú prírodu a vysoké hory aj poľnohospodárske osady tiahnuce sa okolo rieky.

Vypravte sa na safari do Afriky

Navštevujete radi zoo? Čo takto sa vypraviť priamo do divokej prírody na safari. Pozorovať zver v afrických savanách bude pre vás jedinečným zážitkom. Navštíviť môžete národné parky v Keni, Tanzánii, kde vás môže zo vzdialenosti pár metrov pozorovať slon, lev či leopard. Uvidieť môžete stáda antilop a žiráf.

Populárne kombinácie letovSúvisiace články