Výhody registrácie u Flymeto
  1. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
  2. Garancia najlacnejšieho nákupu.
  3. Generátor najlacnejších leteniek.
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 500 miliónov letov do 10s
 Tvorte svoje itinerára
 Pohodlné hľadanie
 Predávajte vlastné zájazdy
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Palma Mallorca (PMI)

Kam sa vydať k moru v júni?

U nás je stále ešte zažité, že k moru je to najlepšie v júli a v auguste. Je to jeden veľký omyl. Najlepšie si svoju dovolenku užijete v čase, keď sa sezóna ešte len blíži a čaká na vás čisté prostredie, príjemný, neunavenej personál a nečakajú na vás žiadne tlačenica.

Dôvodom, prečo vyraziť na dovolenku v júni je predovšetkým nízka cena zájazdov. Päťhviezdičkový hotel, ktorý je pre vás v sezóne nedosiahnuteľný, je v júni o niekoľko tisíc lacnejšie. Máte istotu, že na pláži budú k dispozícii voľná lehátka, nebudú preplnené hotelové bazény a pri bare nemusíte dlho čakať na svoju obľúbenú Piña Colada.

Kam vyraziť v júni za teplom a morom?

Mallorca - najobľúbenejší z Baleárskych ostrovov, sú tu pokojná a príjemná letoviská, nádherné pláže a veľa zaujímavých pamiatok. Najznámejší je letovisko Cala Mesquida, v ktorom zažijete neskonalú romantiku.

Andalúzia - pláže opatrené modrou vlajkou vám dávajú istotu, že nie sú plné odpadkov, sú strážené a k dispozícii sú šatne i sprchy. V Andalúzii je v júni okolo 25 stupňov Celzia, prší tu len výnimočne. Nájdete tu luxusné aj lacnejšie letoviska. Najznámejší je Marbella so známym prístavom Puerto Banus. Nájdete tu luxusné jachty i štýlové reštaurácie.

Rhodos - aj na Rhodose zažijete v júni dni plné slnka. Na severe nájdete kamienkové pláže, na juhu ostrova naopak piesočné. Rozhodne nesmiete vynechať návštevu hlavného mesta Rhodos, ktoré vás očarí.

Turecká riviéra - pobrežia medzi mestami Antalya a Analya patrí medzi najnavštevovanejšie turistické destinácie. Je tu na 2 000 hotelov, kam mieria tisíce turistov. Letovísk je tu vedľa seba naukladaných naozaj veľa a vy si môžete vybrať podľa svojich požiadaviek. Medzi známa patrí Belek, ktoré je skôr pre golfistov, Side, V letovisku Alanya je známa Kleopatrina pláž. Kam vyrazíte s rodinou či priateľmi? sú vám k dispozícii.

Populárne kombinácie letovSúvisiace články

Tagy

Kategórie