Výhody registrácie u Flymeto
  1. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
  2. Silný zákaznícky servis.
  3. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
 Tvorte svoje itinerára
 Predávajte vlastné zájazdy
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Hovoríme vaším jazykom
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

(Európa)

Je libo filmový a zábavný park Movie Park Germany?

Filmový a zábavný park Movie Park Germany v Bottrope je jedným z mála v Nemecku takého typu. Čaká na vás 5 tematických oblastí s viac ako štyridsiatich atrakciami a exkluzívnych show z filmového sveta snov ponúka akciu a zábavu pre celú rodinu.

Nenechajte si ujsť divoké horské dráhy, neobyčajne živé show ako z Hollywoodu, veľa skvelých atrakcií pre celú rodinu, napríklad tematická časť Nickland je postavená špeciálne pre deti, rovnako ako stretnutie so svetoznámymi hviezdami kreslených seriálov sú zárukou toho, že deň strávený v zábavnom parku Movie Park Germany bude zážitkom aj pre najmladších členov rodiny.

Movie Park čiže Hollywood uprostred Nemecka ponúka toľko zábavy, že ani nebudete vedieť, kde začať. Tu zažijete neopakovateľný deň plný zábavy a krásnych zážitkov. Po dlhej zábave navštívte aj jednu z reštaurácií a načerpajte nové sily na ďalšie atrakcie.

Deti sa tu stretnú s preslávenými postavičkami animovaných filmov, v Nicklandu na nich čaká SpongeBob a jeho kamaráti, na horskej dráhe Van Helsing ’s Factory je budú v tme prenasledovať animovaní upíri a v Dobe ľadovej - 4D si užijú dobrodružstvo vedľa Cida, Mannyho a Diega. O dokonalú zábavu sa potom postarajú tiež dinosaury a Korytnačky Ninja, ktoré sa svojou detskou autoškolou vykonajú deti trasou plnú zákrut.

V Movie Parku si prídu na svoje aj dospelí trebárs na strašidelné plavbe po tajomnej rieke, v kozmickej lodi cestou na Mars nabo pri zdanlivo nekonečnom šesťdesiatmetrový páde z veže The High Fall či na závratné horskej dráhe MP Xpress.

Letenky do Düsseldorfu za akčné ceny zakúpite jedine u nás, preto neváhajte a využite tejto skvelej ponuky ešte dnes!Tagy

Žiadne tagy

Kategórie