Cieľ? Golf!
Najsľubnejšie golfové lokality sveta
Severná Amerika · Louisiana - USA
May 15, 2019 5 min
Čtěte více
Golfový eden
Golfová jamka, ktorá pláva
Dnes už legendárna 14. jamka na ihrisku Coeur D'Alene Golf Resortu v americkom Idahu provokuje hráčov, ktorí hľadajú výzvy. Green 14. jamky 3. paru totiž pláva na vlastnom ostrovčeku. Vlastne zaberá takmer všetku jeho plochu (1 394 m^2). Na neho sa najprv musíte loptičkou trafiť a potom sa na doklepnutie nechať previezť tunajším prievozom. Coeur D’Alene Golf Resort Malá výzva, zdá sa vám? Aj ak by ste tú hrali často, nemôžete si byť svojím odpalom nikdy istí.
May 12, 2019 1 min
Čtěte více
Golf do USA
Golfisti PGA tahle ihrisko milujú
Severná Amerika · Gruzínsko - USA
Mar 01, 2019 3 min
Čtěte více
Najlepšie maratóny a Ultramaratón
Letisko · · IAD
Oct 11, 2018 3 min
Čtěte více
Za golfom na najkrajšie ihrisko Estónska
Európa · Estónsko
May 26, 2016 2 min
Čtěte více
Bežecké preteky sveta, ktorých stojí za to sa zúčastniť! II.
Maraton Rapa Nui - Veľkonočný ostrov, Polynézia, Tichý oceán (5.6.2016) Ostrov vulkanického pôvodu pomenovaný Rapa Nui je okrajové obývaný ostrov na svete. Dĺžka ostrova je len 24 km, ale ak si chcete vyskúšať niečo naozaj netradičného a nezabudnuteľného, Maraton Rapa Nui je rozhodne to pravé. Registrácia sú spustené a stále zostávajú voľné miesta. Neváhajte, tiež letenky za skvelé ceny kúpte ešte dnes a ušetrite! The Big Five Marathon v Africkom národnom parku (25.
Mar 29, 2016 2 min
Čtěte více
Bežecké preteky sveta, ktorých stojí za to sa zúčastniť!
Napĺňa vás behanie natoľko, že by ste radi vyskúšali aj svetové preteky v zahraničí a spojili ich aj s cestovaním? Beh v lákavých, extrémnych podmienkach (púšte alebo polárne oblasti) môže byť príjemnou zmenou a možnosťou načerpať nové skúsenosti a motiváciu. Vyberte si z 10 tipov na bežecké preteky! Fire and Ice Ultra na Islandu Vzdialenosť: 250 km Extrémne preteky na Islande na dlhú vzdialenosť získavajú v poslednej dobe na popularite. Organizátori skombinovali a napodobnili prostredie a podmienky piesočných dún Sahary, ľadovcov Antarktídy, údolia i rieky Európy a Ameriky, zároveň sa môžete kochať jedinečnými výhľadmi a vulkánmi Islandu.
Mar 28, 2016 2 min
Čtěte více