Výhody registrácie u Flymeto
  1. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
  2. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
  3. Silný zákaznícky servis.
 Pohodlné hľadanie
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Hovoríme vaším jazykom
 Predávajte vlastné zájazdy
 Tvorte svoje itinerára
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Maastricht (MST)

Flymeto a Českej Miss vyčíňali na formulu 1

Vo Spa to bola veľká jazda. Finalistky tohtoročného zrušeného ročníka Českej Miss ESSENS, Adéla Štroffeková a Lucie Pejčochová, boli s tímom Charouz Racing System propagovať flymeto.com, teda partnera českej stajne pretekajúci v seriáloch F2 a F3. A na legendárnom belgickom okruhu v Spa to bola veľká jazda!

Maastricht - Vydajte sa s nami na dovolenku
Hľadať

Ponúkame ešte lacnejšie letenky a ubytovanie ..

#Dejiny
Flymeto - Flymeto a Českej Miss vyčíňali na formulu 1
Flymeto - Flymeto a Českej Miss vyčíňali na formulu 1
Flymeto - Flymeto a Českej Miss vyčíňali na formulu 1
Flymeto - Flymeto a Českej Miss vyčíňali na formulu 1
Prečo vycestovať do Európy s nami?
  1. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
  2. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
  3. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
 Tvorte svoje itinerára Hovoríme vaším jazykom Pohodlné hľadanie

Vôbec prvýkrát po bezpečnostných opatreniach v rámci celosvetovej pandémie koronavírusy bolo možné vziať na niektorý z podnikov F1 (jeho súčasťou je v Belgicku i šampionát F2) hostí z radov VIP. “Je to neskutočný zážitok, maximálne si to užívam,” hlásila priamo z Belgického kráľovstva Adéla Štroffeková, ktorá bola na F1 prvýkrát v živote. “Otecko mi to závidel, je veľký fanúšik motorizmu a formula obzvlášť,” smiala sa modelka s tým, že mu potom bude samozrejme všetko podrobne rozprávať.

Aj pre jej krásnu kamarátku to bolo v Belgicku “formulové prvýkrát”. Takže aj Lucie Pejčochová žiarila spokojnosťou. “Atmosféra je tu báječná. Teším sa, až to budem popisovať kamarátom,” tvrdila vo chvíli, keď okolo nej zrovna prešiel monopost v rámci tréningu na Veľkú Cenu Belgicka. Obe mačky mali na sebe outfity, ktoré vyrobila firma Hothess style v rekordne krátkom čase dvoch dní.

Obe finalistky súťaže krásy do Spa dorazili na pozvanie Charouz Racing System a nie je to len o zábave. Ich hlavnou náplňou je propagovať projekt flymeto.com, ktorý poskytuje kompletný servis v rámci cestovania. Využíva ho aj český tím.

“Sme maximálne spokojní. Všetko zariadi za nás. Najkratšia spojenia, transfery z a na letisko, ubytovanie a tak ďalej. Ušetrili nám už veľa času i peňazí,” pochvaľoval si majiteľ stajne Antonín Charouz.Súvisiace články

Tagy

Kategórie