Výhody registrácie u Flymeto
  1. Garancia najlacnejšieho nákupu.
  2. Silný zákaznícky servis.
  3. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Predávajte vlastné zájazdy
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Pohodlné hľadanie
 Tvorte svoje itinerára
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

Soul (SEL)

Exotické Seychely by ste mali poznať

Exotickú Seychelskou republiku by ste mali poznať. Denne sem mieri davy turistov, ktorí túžia váľať sa na pieskových plážach obmývaných azúrovým morom. Vďaka tropickému podnebie je tu veľmi pestrá a bujná vegetácia.

Českí občania nepotrebujú k vstupu na Seychely vízum. Postačí platný pas. Môžete sa vydať s cestovnou kanceláriou alebo na vlastnú päsť. Letenky zakúpite za nízke ceny. Na ostrov doletíte za 40 h s medzipristátím, pretože z Prahy tu nemieri žiadny priamy let. Čas strávený v lietadle vám však za to stojí. Čaká na vás nádherná príroda, dobrodružstvo a úžasné zážitky.

Najväčšie ostrovy, kam by ste sa mali vypraviť sú ostrovy Mahé, Aldabra group, Alphonse group a ďalšie zoskupenia menších ostrovov. Miestny menou je tu Seyschelská rupie, ale tunajšie zákony ukladajú cudzincom platiť za všetky služby vrátane vstupného zahraničnou menou.

Na Seychelách na vás čaká nekonečné množstvo pláží. Tie najkrajšie nájdete na ostrove La Digue. Najlepšie pláží je Beau Vallon, kde v miestnych hoteloch zoženiete najlacnejšie ubytovanie. Kúpanie je vhodné na Mahé či na Prasline, kam mieri väčšina turistov. Mahé je najväčším ostrovom, na ktorom leží hlavné mesto Seychel Victoria. Leží tu hlavné letisko. Na okolité ostrovy sa dostanete loďou, vrtuľníkom alebo menšími lietadlami. Miestne letisko tu má 20 vnútroštátnych letov denne.

Nezabudnite navštíviť ostrov La Digue. Ide o jednu z najfotografovanejších pláží na svete. Je to najmenej obývaný ostrov a nájdete tu vytúžený pokoj. Nid d’Aigles (Orlie hniezdo), najvyššia hora ostrova má iba 333 metrov. Obklopujú ho ostrovy Petite Soeur, Grande Soeur, Félicité a Marianne. Nechýba tu múzeum, kde vám ukážu výrobu kokosového oleja alebo prírodnej rezervácii, kde je doma lejskovec čierny. Prechádzať sa tu môžete napríklad na bicykli.Súvisiace články

Tagy

Kategórie