Výhody registrácie u Flymeto
  1. Garancia najlacnejšieho nákupu.
  2. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
  3. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
 Predávajte vlastné zájazdy
 Pohodlné hľadanie
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Hovoríme vaším jazykom
 1.5 miliónov hotelov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Bratislava (BTS)   Budapest (BUD)

Kam

Dubai (DXB)

Dovolenka v Dubaji

Mesto rozprávok Tisíc a jednej noci, mesto kde máte pocit, že nič nie je problém a na všetkých stranách Vás obklopuje zlatom pretkaný luxus, krásne pláže a jedny z najmodernejších architektúr na svete. Dubaj je miestom, kde každá žena s nadšením oblečie svoje najkrajšie šaty, obuje topánky na podpätku a bude sa cítiť ako Šeherezáda.

Krásne a slnečné počasie je v tejto časti sveta 300 dní v roku, nie je teda potrebné moc dlho premýšľať nad termínom odletu, letecky ste v Dubaji za 6 hodín a to priamym letom z Prahy.

Dubaj patrí v tejto dobe k tým krajinám, kam sa človek dostane bez väčších ťažkostí, čo sa týka corona opatrenia, podmienky pre prílet a pobyt v Dubaji, sú na stránke visitdubai.com, Dôležité rady ohľadne koronavírusy.

Ďalším dôležitým krokom je správne zvolené ubytovanie, tak, aby Vám jeho poloha umožnila si bez väčšieho časového úsilia prehliadnuť všetky zaujímavé miesta. Presne jedným takým je hotel: The Retreat Palm Dubai - MGallery

Ďalšou zaujímavou alternatívou je aj s raňajkami hotel: Dukes The Palm, a Royal Hideaway Hotel

Flymeto - Dovolenka v Dubaji

Pláž s palmami v Dubaji

Kam vyraziť v Dubaji

Dubaj sa pýši stavbou jedného z najdrahších a najluxusnejších hotelov na svete a tým je Burj Al Arab, ktorý je postavený na umelo vytvorenom ostrove. Sedemhviezdičkový hotelový unikát v tvare plachetnice, stojí určite za Vašej pozornosť a pláže, ktoré ho obklopujú, sú jedny z najkrajších v Dubaji.

Ďalším takým zážitkovým bonbónikom je obchodné centrum Dubai Mall, skrýva 1 200 obchodov a jeho súčasťou je luxusný hotel Dubai Aquarium s obrím akváriom, 22 kinosály a 120 reštauráciami.

V neposlednom rade si nesmiete nechať ujsť najväčšiu tancujúci fontánu na svete. Tahle nádhera má 6 600 svetiel, 50 farebných projektorov a vodu strieka až do výšky 152 metrov. Vodné a svetelná show, ktorá je sprevádzaná súčasnou arabskou a svetovou hudbou, Vás úplne ohromí.

Ak patríte k milovníkom snehu, ani to nie je v Dubaji problém :) Lyžiarske stredisko Ski Dubai sa rozkladá na 22 500 m2 a zalyžovať si môžete na 5 zjazdovkách, alebo si užiť zjazdovku len pre snowboardistov. A nebojte, nie je nutné si pribaliť zimné oblečenie, aj to Vám na mieste požičia.

Stále nemáte ešte zbalené?

Tak náš posledný tip bude smerovať k jedlu :) … Dubaj je preslávená svojimi gastronomickými festivaly, ktoré sa tam konajú po väčšinu roka. Na jednom mieste máte možnosť zažiť svetovú gastronómiu a ešte potešiť Vaše chuťové bunky arabskou, perzskú, indickú, filipínsku, japonskú a britskú kuchýň.

Dubaj je jedno z tých miest, kedy Vám zážitky a následné spomienky vytvorí zakaždým úsmev na tvári.

Prajeme šťastné zážitky

Tým FlyMeTo

Flymeto - Dovolenka v Dubaji

Hotel v Dubaji

Flymeto - Dovolenka v Dubaji

Akvárium v DubajiTagy

Kategórie