Výhody registrácie u Flymeto
 1. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
 2. Generátor najlacnejších leteniek.
 3. Silný zákaznícky servis.
 Pohodlné hľadanie
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Predávajte vlastné zájazdy
 500 miliónov letov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Bratislava (BTS)   Budapest (BUD)

Kam

Mahe Island (SEZ)

Hrad, ktorý zdobí Drakulov kraj
Z diaľky tajomne vyčnievajúce vížky hradu, ktorá je obohnaný hlbokým priekopou nalákajú na prehliadku každého turistu. Hrad Corvin nájdeme v meste Hunedoara v Rumunsku. K hradu Corvin sa viaže bohatá história dlhá viac ako šesť storočí, o ktorej sa čiastočne dozviete z expozície vnútri. Nielen, že je skvelým turistickým lákadlom, slúžia tiež ako krásna, filmová a rozprávková kulisa. Vnútri hradu sa nachádza niekoľko desiatok komnát a rad točitých schodísk. Je obohnaný 30 metrov hlbokým priekopou a jediným možným prístupom je brána na konci dreveného mosta, ktorý podopierajú dlhé kamenné piliere.
Čtěte více

Dovolenka pri mori Seychely

Prekrásne pláže, tyrkysová voda a mnoho malých ostrovčekov, z ktorých každý môže ponúknuť svoje krásy. Na Seychelách budete mať stále čo objavovať, či už sa jedná o prírodu, či prekrásny svet pod vodou. Seychelskou republiku tvorí desiatky malých ostrovčekov, ktoré sa nachádza v Indickom oceáne severne od Madagaskaru.

S miestnymi sa dorozumiete ľahko, pretože vedľa kreolčina zvanej seselwa ovládajú tiež angličtinu alebo francúzštinu. Tropické rovníkovej podnebie sa tu prejavuje priemernými teplotami blížiacimi sa k 30 stupňom, a to je záruka krásneho počasie po celý rok. Tiež sa tu objavia občas dážď, najmä cez naše zimné obdobie. Žulové skaly krásne dopĺňajú charakteristický obraz Seychel v každom pohľade na tomto krásnom mieste.

Cesta na Seychely trvá približne 15 hodín, doba cesty sa odvíja od dĺžky prestupu. Naším tipom na na letenku cena v pomere s časom je tento let

Mahe Island - Vydajte sa s nami na dovolenku
Hľadať

Ponúkame ešte lacnejšie letenky a ubytovanie ..

#Dejiny
Flymeto - Dovolenka pri mori Seychely
Flymeto - Dovolenka pri mori Seychely
Prečo vycestovať do Afriky s nami?
 1. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
 2. Generátor najlacnejších leteniek.
 3. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
 Hovoríme vaším jazykom Pohodlné hľadanie Tvorte svoje itinerára

Na Seychelách nečakajte veľké zvieratá, napriek tomu je možné v tropickom dažďovom pralese vidieť mnoho zvieracích druhov. Desiatky druhov cicavcov a vtákov, plazy, obojživelníky aj veľa hmyzu, budú pre Vás určite veľkým zážitkom, ktorý sa na tomto mieste ponúka. Skoro polovica územia je tu starostlivo chránená štátom a je vyhlásená ako prírodná rezervácia. Ak sa rozhodnete pre dovolenku na Seychelách, nenechajte si určite ujsť pohľad na podmorský svet - v Indickom oceáne tu žije mnoho druhov rýb, paryby, vrátane žralokov obrovských, korytnačiek, krabov a sasaniek.

Ďalšia neodmysliteľný krok je výber, ktorý Vám môže celý pobyt urobiť ešte kouzelnějším zážitkom. Na mieste je možné vyberať z priemerných, až nadštandardné ubikácií.

 1. [Villa Cabllero Luxury Villa](/cs/detail hotela/ADSEZABE/2021-04-15/2021-04-22?persons=1)
 2. Valmer Resort
 3. Fairytern Chalets
Flymeto - Dovolenka pri mori Seychely

V miestnej kuchyni môžete ochutnať vplyvmi ostatných svetových gastronómiou, napríklad francúzske, indické alebo čínske. Hlavnú úlohu tu zohráva ryža, skvele pripravené plody mora, alebo môžete ochutnať čerstvo ulovených tuniakov či barakudy. Ani korením sa na Seychelách nešetrí, pestrá paleta chuťou od sladkých, až po tie ostré vás prevedie svetom miestnej gastronómie. Rozhodne na svoje si prídu milovníci tropického ovocia, ktorého je na ostrovoch dostatok a chuťovo sa s tým, čo nájdete u nás, nedá porovnávať.

Často kladené otázky o dovolenke pri mori na Seychelách

Kde kúpiť letenky na Seychely?

Najvýhodnejšie lety z Prahy s prestupom v Dubaji môžete nájsť v NASM online vyhľadávači.

Ako dlho trvá let na Seychely?

Doba letu z Prahy na Seychely=trvá asi 15 hodín. Doba cesty závisí na prestupoch a v priemere sa pohybuje medzi 15 a 20 hodinami. Vzdialenosť z Prahy=7.149 km

Platia nejaké cestovné obmedzenia na Seychely?

Od 25. marca 2021 sú Seychely otvorené všetkým turistom zo všetkých štátov sveta, okrem Juhoafrickej republiky. Cestujúci je povinný absolvovať RT-PCR test na Covid-19 maximálne 72 hodín pred odletom na Seychely. Negatívny výsledok testu je nutné ešte pred cestou vložiť do elektronického formulára Health Travel Authorization: https://seychelles.govtas.com/. Rýchly antigénne test nie je uznávaný. Výsledok RT-PCR testu musí byť v anglickom alebo francúzskom jazyku. Cestujúci je rovnako povinný predložiť potvrdenie o ubytovaní na celú dobu pobytu.

Prečo letieť na Seychely s nami?

 1. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.

 2. Garancia najlacnejšieho nákupu.

 3. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.Súvisiace články

Kategórie