Výhody registrácie u Flymeto
  1. Hľadáme nové možnosti poznania prostredníctvom cestovania.
  2. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
  3. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
 Predávajte vlastné zájazdy
 Hovoríme vaším jazykom
 Pohodlné hľadanie
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Tvorte svoje itinerára
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

(Európa)

Do Beverly za poznaním známej luxusnej štvrti

Beverly Hills iste poznáte zo seriálov, viete však, kto tu dokonca aj žije? Napríklad na Roxbury Drive má honosný dom herečka Diane Keaton, na Foothill Road potom stojí bývalý dom známeho Franka Sinatru. Na Doheny Road sa zdržiava speváčka Christina Aguilera, Sunset Boulevard potom ukrýva rezidencie Madonny a Phila Collinsa.

Beverly Hills je samostatným mestom, je súčasťou metropolitnej oblasti LA County. Naviac sa tu točil známy romantický film Pretty Woman a dokonca aj celý rad seriálov.

Honosné domy sú všade, kam sa pozriete, a ulice sú lemované palmami. Umocnite svoje zážitky z tohto pobytu tu prechádzkou po preslávenej Rodeo Drive s luxusnými hotelmi i obchodami so značkovým tovarom.

Čo ešte nesmiete zabudnúť navštíviť? Rozhodne je to najväčší dom v Beverly Hills s parkom Greystone Mansion, kde sa často nakrúcajú filmy aj seriály (Osobný strážca či Big Lebowski). Beverly Hills Hotel čiže prepychový palác s exotickou záhradou z r. 1912, často nazývaný tiež “Ružový palác”. “Dom čarodejníc” - spadnutý House - navrhnutý filmovým architektom H.Oliverem, uvidíte tu aj najdrahšiu radnicu v celých Spojených štátoch, dom pochádza z r. 1932 a bol postavený v španielskom koloniálnom štýle.

Veľa zaujímavých informácií načerpáte v Museum of toleranciu, kde sa expozícia zameriava na prejavy rasizmu v USA aj na európsky holokaust.

Na tie najdôležitejšie miesta vás spoľahlivo zavezie Beverly Hills Trolley.

Nepremeškajte šancu pozrieť sa do Beverly Hills za skvelú cenu! Rezervujte už teraz s dostatočným predstihom a pozrite sa, kde bývajú svetoznáme hviezdy. Letenky do Ameriky budú pre vás skvelou výzvou zažiť a spoznať opäť niečo nové, neseďte doma, keď vo svete na vás čaká lákavé dobrodružstvo!Tagy

Žiadne tagy

Kategórie