Výhody registrácie u Flymeto
  1. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  2. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  3. Generátor najlacnejších leteniek.
 Hovoríme vaším jazykom
 Pohodlné hľadanie
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 Tvorte svoje itinerára
 Predávajte vlastné zájazdy
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

Male (MLE)

Čo tak spojiť letnú dovolenku so svadobným obradom?

Svadby v zahraničí sú stále v kurze, viete však ktoré destinácie platia za tie najromantickejšie miesta pre uskutočnenie vašej svadby?

Potrpíte si na luxus? Svadba na Maldivách bude tá, na ktorú nikdy nezabudnete! Maledivy sú bezpochyby jednou z najluxusnejších lokalít na svete. Miestny päťhviezdičkový rezort Conrad Maldives Rangari Island získal dve ocenenia pre najlepšie miesto na dovolenku na celom svete.

Bosí, len v ľahkom bielom plážovom oblečení, pri západe slnka, iste je zrejmé, že najobľúbenejším miestom pre svadobný obrad sú tunajšie pláže, ďalšou možnosťou sú však aj hotelové záhrady.

Netradičnú svadbu môžete prežiť aj pod vodou v neopréne, kedy sobášiacim bude potápačský inštruktor.

Svadba v Las Vegas? Bude vás stáť len pár eur!

V meste hriechu a hazardu si každý rok povie svoje “áno” na dvesto tisíc párov, nie je divu, obrad je tu totiž otázkou len niekoľkých málo minút. Za poplatok vám tu navyše požičajú priamo pred obradnou sieňou svadobné šaty, kyticu, dokonca aj svedkov.

Za ďalší poplatok je možné zabezpečiť aj priamy prenos na internete pre rodinných príslušníkov. Skvelé je, že českými úradmi je sobáš v Las Vegas uznaný.

Svadba na ostrove srdce?

Dedinka Tiki Village a polynézskej chrám marae, kvety, vence a budúci novomanželia prichádzajú na lodi - spoznávate svoju predstavu o svadbe na ostrove Tahiti - “ostrove srdca”?

Do zoznamu obľúbených miest pre snúbencov skvele zapadne tiež polynézskej ostrov Huahine, ktorá je doslova rajom cestovateľov a surfistov. Aj tu nájdete to svoje vysnívané miesto, ktoré vám chýba k dokonalej svadbe.

Či už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek z vyššie uvedených destinácií, nezabudnite si rovno rezervovať tiež letenky, ktoré u nás kúpite za jedinečné ceny. Precestujte s nami celý svet, vyberte si u nás tiež to pravé miesto pre vaše následné medové týždne!

Populárne kombinácie letovSúvisiace články

Kategórie