Výhody registrácie u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  2. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
  3. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
 Pohodlné hľadanie
 500 miliónov letov do 10s
 Tvorte svoje itinerára
 Predávajte vlastné zájazdy
 Hovoríme vaším jazykom
Letenky
Odkiaľ

Bratislava (BTS)   Budapest (BUD)

Kam

Punta Cana (PUJ)

Česká Miss ESSENS na krídlach Flymeto

Náš tím sa teší nadviazanie ďalšieho partnerstva a to priamo s krásou, ktorou je naša republika celosvetovo preslávená. Áno, tí z Vás ktorí hádajú, že sa jedná o tú nežnejšie časť populácie a to ženy, majú pravdu. Každý rok sa v našej krásnej krajine hľadajú tie najkrajšie ženy, ktoré následne reprezentujú Slovenskú republiku v najrôznejších krajinách sveta. Spoj českú krásu a cestovanie sme nemohli s nikým iným, než s tradičným projektom Česká Miss ESSENS.

Hneď v začiatku spolupráce sme sa spoločne ujali toho najkrajšieho projektu, vycestovaní Českej Miss Kláry Vavrušková na reprezentáciu našej krajiny do USA na Miss Universe. V rámci celosvetovo pokračujúcej covidové pandémie, nepatril jej odlet k tým jednoduchším. Tretí najkrajšia žena sveta mala odletieť do USA, až začiatkom mája, bohužiaľ musela na poslednú chvíľu zmeniť plány a to bola pre náš tím veľká výzva.

V súčasnej situácii Spojené štáty nepovoľujú priamy vstup osobám zo Schengenského priestoru na svoje územie, preto bolo nutné, aby modelka strávila nejaký čas mimo európsky priestor. Pre svoju aklimatizáciu si vybrala Dominikánsku republiku, kam zavítajú i ďalšie delegátky z krajín Schengenu, Číny alebo Brazílie. Úspešná modelka tu strávia 14 dní, po ktorých bude môcť na základe negatívneho testu preletieť na Floridu.

Všetky zmeny letov dopadli dobre a Klára je už v Dominikánskej republike.

Za celý náš tím Flymeto jej držíme palce na súťaži Miss Universe v USA.

Punta Cana - Vydajte sa s nami na dovolenku
Hľadať

Ponúkame ešte lacnejšie letenky a ubytovanie ..

#Dejiny
Flymeto - Česká Miss ESSENS na krídlach Flymeto
Prečo vycestovať do Strednej Ameriky a Karibiku s nami?
  1. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  2. Garancia najlacnejšieho nákupu.
  3. Silný zákaznícky servis.
 Tvorte svoje itinerára 1.5 miliónov hotelov do 10s Pohodlné hľadanie


Súvisiace články