Výhody registrácie u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  2. Vieme sa o vás počas cesty postarať.
  3. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 500 miliónov letov do 10s
 Hovoríme vaším jazykom
 Predávajte vlastné zájazdy
 Tvorte svoje itinerára
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

(Európa)

Bežecké preteky sveta, ktorých stojí za to sa zúčastniť!

Napĺňa vás behanie natoľko, že by ste radi vyskúšali aj svetové preteky v zahraničí a spojili ich aj s cestovaním? Beh v lákavých, extrémnych podmienkach (púšte alebo polárne oblasti) môže byť príjemnou zmenou a možnosťou načerpať nové skúsenosti a motiváciu. Vyberte si z 10 tipov na bežecké preteky!

Fire and Ice Ultra na Islandu

Vzdialenosť: 250 km

Extrémne preteky na Islande na dlhú vzdialenosť získavajú v poslednej dobe na popularite. Organizátori skombinovali a napodobnili prostredie a podmienky piesočných dún Sahary, ľadovcov Antarktídy, údolia i rieky Európy a Ameriky, zároveň sa môžete kochať jedinečnými výhľadmi a vulkánmi Islandu. Trasa pretekov obsahuje rôzne druhy terénu a vyžaduje tak sebestačnosť pretekárov. Denné etapy sa najčastejšie pohybujú medzi 30-40 km, tí najlepší pretekári zvládnu až 70 km.

Stále ostávajú posledné voľné miesta, rezervujte si ich spolu s letenkou na Island ešte teraz!

4 Deserts Atacama - Chile Sahara - Namíbia, Antarctica , Gobi , Čína

Preteky tejto série majú za sebou už viac ako desaťročnú tradíciu a tešia sa stále väčšej obľube. Svojimi lukratívnymi lokalitami, veľkosťou a skvelou organizáciou sa radia medzi najprestížnejšie preteky sveta. Všetky majú náročnejší terén aj podmienky, a vyžadujú úplnú sebestačnosť. Nocľah je poskytnutý v stanoch, ktoré sú k dispozícii. Tieto náročné preteky púšte sú pre špičkových bežeckých expertov, nadšencov a milovníkov každej výzvy. Prekonať 250 km v ktorejkoľvek z týchto štyroch púšti vás rozhodne posunie až za hranicu vašich možností.

Mongolia Sunrise to Sunset v Mongolsku

Nádherný pretek mongolskou prírodou je organizovaný neziskovou organizáciou EcoLeap, ktorá sa sústreďuje na zachovanie mongolskej prírody a životného prostredia. Trasa pretekov vedie národným parkom Hovsgol. Jeho cieľom je venovanie celého výťažku z pretekov miestnym komunitám a prírode. Ak vás teda láka unikátna exotická atmosféra s týždenným pobytom v malej mongolskej komunite uprostred národného parku so športovými aktivitami ako je trekking, jazda na koni či kajaku po miestnom jazere a chcete tak prispieť na dobrú vec, Mongolia Sunrise to Sunset je ideálnou voľbou pre tohtoročné pobyt v zahraničí. Preteky navyše patria medzi kvalifikačné preteky na preslávený Ultra Trial du Mont Blanc a jeho absolvovaním si vyslúžite štyri body z potrebných 9. Registrujte sa včas a zarezervujte si rovnako tiež letenku!Tagy

Žiadne tagy

Kategórie