Výhody registrácie u Flymeto
  1. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
  2. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  3. Generátor najlacnejších leteniek.
 Pohodlné hľadanie
 500 miliónov letov do 10s
 Hovoríme vaším jazykom
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

(Európa)

Bežecké preteky sveta, ktorých stojí za to sa zúčastniť! II.

Maraton Rapa Nui - Veľkonočný ostrov, Polynézia, Tichý oceán (5.6.2016)

Ostrov vulkanického pôvodu pomenovaný Rapa Nui je okrajové obývaný ostrov na svete. Dĺžka ostrova je len 24 km, ale ak si chcete vyskúšať niečo naozaj netradičného a nezabudnuteľného, Maraton Rapa Nui je rozhodne to pravé. Registrácia sú spustené a stále zostávajú voľné miesta. Neváhajte, tiež letenky za skvelé ceny kúpte ešte dnes a ušetrite!

The Big Five Marathon v Africkom národnom parku (25.6.2016)

Najdivokejšie zo všetkých maratónov je jedným z 10 pretekov, za ktorými sa oplatí cestovať. Pozrite sa medzi nosorožca, levy aj slony. The Big Five Maraton vedie totiž priamo cez africký Národný park.

Táto možnosť rozhodne stojí za to!

The Great Wall of China Marathon v Číne (21.5.2016)

Závod vedie Veľkú čínsku múrov a rozhodne nepatrí medzi tie najľahšie. Tvrdý povrch, na 5000 schodov a odlišné klíma môže byť skvelou výzvou, ale aj tvrdým orieškom.

Maratón na severnom póle (9.4.2016)

Jeden z veľmi extrémnych a najsevernejších maratónov, ktorý sa beží na severnom póle, pokiaľ teda preferujete radšej mrazivejšie klímu oproti púštnom horúčavám, North Pole Marathon vám bude vyhovovať. Teploty sa tu pohybujú hlboko pod nulou.

Maratón polárneho kruhu v Grónsku (29.-30.10.2016)

Ďalší z extrémnych závodov ľadovú tundrou v teplotách, ktoré mnohokrát neprekročí -10 ° C. Závod vedie okolo ľadovcov, ľadovcových morén a cez tichú ľadovú plochu. Zároveň spoznáte jednu z najodľahlejších a turisticky horšie dostupných oblastí na svete.

Transylvania trail - Bran, Transylvánske alpy, Rumunsko (26. - 27.8.2016)

Túžite po zážitku s nádychom exotiky v Európe? Séria pretekov po stopách grófa Drakulu v rumunských transylvánských alpách je skvelou výzvou. Transylvánsky závod je divoký a technicky náročný závod v horách. Absolvovaním Drakulovho ultratrialu si navyše vyslúžite tri kvalifikačné body z potrebných 9 pre kvalifikáciu na Ultra Trial du Mont Blanc.Tagy

Žiadne tagy

Kategórie