Výhody registrácie u Flymeto
  1. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
  2. Silný zákaznícky servis.
  3. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
 Predávajte vlastné zájazdy
 Pohodlné hľadanie
 Hovoríme vaším jazykom
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 500 miliónov letov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Seville (SVQ)

Andalúzia skrýva nuda pláž, luxusné jachty i nádhernú katedrálu

Andalúzia je horúcou a žeravou oblasťou juhu Španielska. Slniečko tu svieti tristo dní v roku, more vás uchváti svojou smaragdovou farbou. Nájdete tu historické mestá i rybárske dedinky. Ročne tu zavítajú desaťtisíce turistov. Lákať vás môže vášnivé flamenco, luxusné rezorty, stovky kilometrov pláží.

Costa del Sol - Slnečné pobrežie

Chcete prežiť slnečnú dovolenku? Slnečné pobrežie je stávkou na istotu. Letovisko Estepno sa pýši neustálym nádherným počasím. Nájdete tu cez dvadsať kilometrov pláží, ktoré sú veľmi čisté, luxusné hotely, exkluzívne služby. Nechýba tu ani nudistická pláž, ktorá tu vznikla ako prvá v Andalúzii. Ďalšie obľúbené letoviská sú Fuengirola, Torremolinos alebo Marbella.

Marbella

Ak hľadáte absolútne špičkovú dovolenku, potom je Marbella ideálnou voľbou. Je známa predovšetkým medzi vyznávačmi golfu. Ubytovať sa môžete v hoteli, ktorý stojí priamo uprostred greenov. Na ihrisko to tak máte z izby čo by kameňom dohodil. Marbella sa radí medzi luxusné letoviská. Každý hotel tu disponuje súkromnými plážami.

==== Centrom Andalúzia je Sevilla ====

Seville, to nie je len futbalový klub, ale duša celej Andalúzie. Navštíviť tu môžete katedrálu, ktorá je 3. najväčšia vo svete. Obrovská zvonica Giralda meria cez sto metrov a tak je isté, že ju neprehliadnete. V katedrále sú uložené pozostatky Krištofa Kolumba.

Pre milovníkov adrenalínu je tu korida v aréne. Lístky sú však dlho dopredu vypredané a je preto potrebné si ich objednať vopred. Neďalekú reštauráciu potom zdobia vypchaté hlavy býkov, ktoré sú kusmi najslávnejších zápasov.

Andalúzia je nádhernou krajinou, do ktorej by ste mali aspoň raz zavítať.

Zakúpte si | spiatočne letenky do Andalúzie]] včas. Ušetríte tak stovky eur.Súvisiace články

Tagy

Kategórie