Výhody registrácie u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečne späť domov.
  2. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  3. Sme solídne predajcovia leteniek, pôsobíme na trhu od roku 2016.
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 1.5 miliónov hotelov do 10s
 500 miliónov letov do 10s
 Hovoríme vaším jazykom
 Tvorte svoje itinerára
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

Strasbourg (SXB)

Alsaskem na bicykli

Vydajte sa na bicykli po francúzskom regióne, kde na vás čaká krajina plná slnečných viníc, vynikajúcej miestnej gastronómie, cyklotrasy vedúce okolo stredovekých domov a okolo nádherných jazier Lac Blanc a Lac Noir. Navštívte Štaufský hrad Haut-Koenigsbourg, a zastavte sa v metropole Štrasburg, ktorý spoznate aj s jeho modernou architektúrou.

Naplánujte si bezchybný výlet na bicykli z Marckolsheimu. Cestou by vás mohla zlákať prehliadka Vaubanovej pevnosti v Neuf-Brisach aj príjemná návšteva mesta Colmar či pôvodného opevnenia v Breisach am Rhein.

Výlety na bicykli majú skvelú výhodu v tom, že môžete zastaviť kedykoľvek sa vám zachce a môžete tak uvidieť mnoho pamiatok aj nádhernú krajinu. Napríklad prehliadka koncentračného tábora Camp de Struthof či trasa vedúca cez hrebene a cez Champ du Feu s prejazdom malebnými dedinkami do Sélestatu bude perfektným zážitkom.

Rozhodne navštívte i hrad Haut-Koenigsbourg, malé, krásne mestečká Hunawihr a bocianie zoo.

V jazere Lac Blanc si pri teplom počasí môžete aj zaplávať.

Nenechajte si ujsť tradičné ranné trhy v Obernai a zjazd z Mont Sainte-Odile do Barra, odkiaľ sa po vinárskej cykloceste dostanete k pútnickému kostolu Ebersmunster.

Vyjdite na najvyšší vrchol pohoria Vogézy Grand Ballon (1 424 m n.m.) až do lyžiarskeho strediska Le Markstein, odkiaľ sa dostanete cez údolie riečky Fecht do kempu.

V rámci tohto cyklovýletu nezabudnite navštíviť alsaskú metropolu Štrasburg a vyhliadkové plavby po kanáloch.

Rezervujte si ešte dnes letenky do Štrasburgu a nenechajte si ujsť výlet krásnym okolím na bicykli. Lacné letenky zakúpte aj pohodlne z domova a ušetrite veľa peňazí!

Naplánujte si skvelý víkend plný poznania a aktívneho odpočinku!Súvisiace články

Tagy

Kategórie