Výhody registrácie u Flymeto
  1. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
  2. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
  3. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
 Hovoríme vaším jazykom
 Pohodlné hľadanie
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 500 miliónov letov do 10s
 1.5 miliónov hotelov do 10s
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapešť (BUD)

Kam

(Európa)

Ako v zahraničí ušetriť za ubytovanie

Plánujete dovolenku a radi by ste poznali spôsob, ako ušetriť za ubytovanie? Ako ušetriť za letenky sme sa už zmieňovali, nastáva teda čas nájsť vhodné ubytovanie pre vašu nezabudnuteľnú dovolenku.

Rezervujte si online

S pomocou internetových portálov uľahčujúcich hľadanie správneho ubytovania si vyberte lokalitu, dátum a dĺžku pobytu, cenové rozpätie a počet hviezdičiek, jedným z najlepších webových portálov tohto typu je Booking, kde nájdete ubytovanie v luxusných hoteloch až po lacné hostely či ubytovne. S podobným zameraním je web Hostelbookers, však chýba česká verzia. Hľadať sa oplatí aj na Hihostels, kde nájdete ponuku hostelov netradičných kategórií. Napríklad milovníci histórie tu nájdu hotely nachádzajúce sa v oblastiach svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, ale aj milovníci prírody nájdu ponuku hotelov v národných parkoch po celom svete.

Zľavové portály

Aj na zľavových portáloch môžete natrafiť na lacné ubytovanie alebo celú dovolenku! Niektoré pobytové zájazdy sú už zaistené aj s dopravou. Využite pobyty so zľavou k moru či do hôr, kúpeľov a zábavných parkov. Ušetriť môžete aj viac ako polovicu z pôvodnej ceny, ponuky sú tu však časovo obmedzené, preto neváhajte!

Spolubývajúci

Tu sa vám ponúka zažiť počas cestovania čosi netradičného - predovšetkým môžete stretnúť nových ľudí a pritom ušetriť. Portál Roommates sprostredkováva ubytovanie u niekoho doma. Nájdete tu spolubývajúceho, ponúk z celého sveta je tu veľké množstvo.

výmena bytov

Pobyt v hoteloch a iných ubytovacích zariadeniach je pre vás príliš rutinné? Vstúpte na webový portál Homeexchange umožňujúci vzájomnú výmenu domov či bytov. Hoci u nás nie je tento spôsob ubytovania príliš rozšírený, vy si ho môžete vyskúšať! Keďže sa jedná o výmenu, za ubytovanie teda nezaplatíte ani cent, vďaka tomu si teraz môžete dovoliť ísť aj do cenovo výrazne drahších svetových destinácií.Tagy

Žiadne tagy

Kategórie