Výhody registrácie u Flymeto
  1. Ponúkame viac ako 600 miliónov letových kombinácií.
  2. Hľadáme tie najlepšie kombinácie letov.
  3. Spolupracujeme s najlepšími partnermi v oblasti cestovania.
 Hovoríme vaším jazykom
 Zdieľajte ponuky s priateľmi
 500 miliónov letov do 10s
 Predávajte vlastné zájazdy
 Pohodlné hľadanie
Letenky
Odkiaľ

Viedeň (VIE)   Budapest (BUD)

Kam

(ZTH)

Cestovanie lietadlom s deťmi
Rodičovstvo je krásna vec a ešte krajšie je v dieťati zanechať od útleho veku spomienky na rodinou dovolenku, fotografie prvých krôčikov do mora, alebo vystrašený plač zo stretnutí s prvou vlnou sú na nezaplatenie. A ako to vyzerá, keď sa rozhodnete cestovať v lietadle s vaším drobčekom? V našom článku sa dozviete základné, napriek tomu najdôležitejšie informácie. Cestovanie lietadlom s kočíkom Veľkou výhodou je, že rodiny s deťmi bývajú manipulujú prednostne.
Mar 16, 2021 2 min
Čtěte více

10 najkrajších pláží v Grécku

Grécko je turistami obľúbené predovšetkým vďaka bohatej histórii a nádherným plážam. Vydajte sa toto leto do Grécka individuálne, s partnerom alebo pokojne s celou rodinou.

Sarakiniko, Milos

Táto pláž je najkrajšia pláž v Milos, ktorá sa nachádza pozdĺž pobrežnej cesty. Impozantná krajina je nezabudnuteľná - skaliská sedia nad morom s veľkými i malými jaskyňami, hebký biely piesok na pláži nádherne kontrastuje s tyrkysovým morom. Sarakiniko je jednoznačne kúzelné miesto k odpočinku.

Elafonisi, Kréta

Nádherné, krištáľovo čisté more pri Elafonisi robí z tohto miesta jedinečné a úchvatné miestečko na relaxáciu. Prírodná pláž je tvorená čisto bielym pieskom a prírodnými ostrovčekmi. Extrémne plytké vody a pozvoľné vstupy do vody sú ideálnym miestom pre rodiny s malými deťmi.

Perissa Beach, Santorini

Hlavným turistickým lákadlom na pláži Perissa je obrovská skala s názvom Mesa Vuono, návštevníci sú očarení predovšetkým nádherným výhľadom na skaly. Táto oblasť je zastavaná kaviarňami, barmi, apod. Čaká tu na vás moderný komfort, o ktorom iste snívate.

Táto pláž je známa tiež ako Shipwreck Cove a je to najznámejšia pláž na ostrove Zakynthos. Troska lode Cove je obľúbeným lákadlom návštevníkov tejto pláže. Užijete si tu kúpanie v tyrkysovo modrom mori. Obrovské vertikálne útesy tvorené bielymi kameňmi obklopujú pláž a vytvárajú tak nádherné miesto na prechádzky a skvelý oddych.

Platis Gialos, Mykonos

Jedna z najpopulárnejších pláží na Mykonose je Platis Gialos. V lete je pláž preplnená turistami, avšak nie je divu, zlatistý piesok a tyrkysovo čistá voda robia z tohto miesta skutočný raj pre trávenie letnej dovolenky. Surfujte taxi-člnom na južné pobrežie, kde panuje rušný nočný život a bujaré párty.

Matala, Kréta

Pre milovníkov gréckej mytológie je táto pláž priamo stvorená, tu si príde na svoje každý. Pláž je navyše lemovaná tamariškou. Ponúka tiež množstvo jaskýň a miest, odkiaľ sú krásne výhľady na more.

Voutumi, Antipaxos

Krásna, kamienková pláž sa nachádza vo veľkej zátoke, ktorá je ohraničená skalou z oboch strán. Kvôli plytkej hladine je táto pláž obľúbená hlavne rodinami s deťmi.

Plaka Beach, Naxos

Plaka je známa pre svoj biely piesok a svojmu akvamarinovému sfarbeniu mora. Plaka je tiež využívaná ako nuda pláž. Pláž ponúka okrem svojej obrovskej plochy a plochých kameňov, unikátny západ aj východ slnka.

Red Beach, Santorini

Je najznámejšia krásna pláž, ktorá sa nachádza len pár krokov od starobylého Akrotiri. Unikátna krajina červenej a čiernej sopečnej horniny je naozaj fascinujúca. Priaznivci šnorchlovania si Red Beach zamilujú.

Myrtos Beach, Kefalonia

Myrtos si získala celosvetovú obľubu a získala navyše aj víťazné ocenenie za čistotu a prírodné krásy. Myrtos Beach má polkruhový tvar a je obklopená bielymi skalnatými útesmi s bujnou vegetáciou na vrchole. Pláž je tvorená malými, bielymi kamienkami pri krištáľovo čistom mori. Aj tu môžete obdivovať prekrásne západy slnka.

Populárne kombinácie letovSúvisiace články

Tagy

Kategórie