Výhody registrace u Flymeto
  1. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  2. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  3. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
 Mluvíme vaším jazykem
 Tvořte svoje itineráře
 1.5 milionů hotelů do 10s
 500 milionů letů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Hong Kong

Mezinárodní letiště v Hong Kong (IATA: HKG, ICAO: VHHH) je také hlavním letiště v Hong Kongu. Je hovorově známé také jako letiště Chek Lap Kok (赤 鱲 角 机场), je postaven na ostrově Chek Lap Kok. Nahradilo staré letiště na ostrově Kai Tak.

Letiště se otevřelo pro komerční provoz v roce 1998, nahradilo ihned plně Kai Tak, a je významným regionálním překladištěm a branou pro více než 40 destinací v Číně a zbytek Asie.

Také provozuje jednu z největších světových budov letového terminálu pro cestující (největší na světě, když se otevřel v roce 1998) a je v provozu 24 hodin denně.Letiště je provozováno správou letiště Hong Kong a je primárním sídlem pro Cathay Pacific, Dragonair, Hong Kong Airlines, Hong Kong Express Airways a Air Hong Kong (náklad).Letiště je také jeden z asijsko-tichomořské nákladních bodů UPS Airlines. Jedná se o důleýžité letiště pro mnoho leteckých společností, včetně společností China Airlines a China Eastern Airlines, která realizuje 18 letů do Hong Kongu za den (v jednom směru) z 15 měst. Virgin Atlantic, United a Air India používajíHong Kong jako zastávkový bod pro lety na trasách z Londýna do Sydney, z Tokia do Singapuru a Ho Či Minova města, stejně jako z Indie do Ósaky a Soulu.

Zdroj: Wikipedia