Výhody registrace u Flymeto
  1. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  2. Silný zákaznický servis.
  3. Umíme se o vás během cesty postarat.
 Mluvíme vaším jazykem
 Tvořte svoje itineráře
 500 milionů letů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Hong Kong

Mezinárodní letiště v Hong Kong (IATA: HKG, ICAO: VHHH) je také hlavním letiště v Hong Kongu. Je hovorově známé také jako letiště Chek Lap Kok (赤 鱲 角 机场), je postaven na ostrově Chek Lap Kok. Nahradilo staré letiště na ostrově Kai Tak.

Letiště se otevřelo pro komerční provoz v roce 1998, nahradilo ihned plně Kai Tak, a je významným regionálním překladištěm a branou pro více než 40 destinací v Číně a zbytek Asie.

Také provozuje jednu z největších světových budov letového terminálu pro cestující (největší na světě, když se otevřel v roce 1998) a je v provozu 24 hodin denně.Letiště je provozováno správou letiště Hong Kong a je primárním sídlem pro Cathay Pacific, Dragonair, Hong Kong Airlines, Hong Kong Express Airways a Air Hong Kong (náklad).Letiště je také jeden z asijsko-tichomořské nákladních bodů UPS Airlines. Jedná se o důleýžité letiště pro mnoho leteckých společností, včetně společností China Airlines a China Eastern Airlines, která realizuje 18 letů do Hong Kongu za den (v jednom směru) z 15 měst. Virgin Atlantic, United a Air India používajíHong Kong jako zastávkový bod pro lety na trasách z Londýna do Sydney, z Tokia do Singapuru a Ho Či Minova města, stejně jako z Indie do Ósaky a Soulu.

Zdroj: Wikipedia