Výhody registrace u Flymeto
  1. Silný zákaznický servis.
  2. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  3. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Tvořte svoje itineráře
 Mluvíme vaším jazykem
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Pohodlné hledání
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Havana

Mezinárodní letiště José Martího (IATA: HAV, ICAO: MUHA), někdy známé pod původním názvem Rancho-Boyeros letiště, se nachází 15 km (9 mi) jihozápadně od Havany, na Kubě, a je centrálou pro Cubana de Aviación, Aerogaviota a Aero Caribbean. Toto letiště je na Kubě je hlavní mezinárodní a domácí základnou, slouží několika milionům cestujících ročně - 80 % mezinárodních cestujících odbaví spolu s dvěma dalšími letišti Varadero a letiště Gualberta Gómeza .

Letiště se nachází v obci Boyeros a spojuje Havanu se zbytkem Karibiku, Severní, Střední a Jižní Amerikou, Evropou a jednou destinací v Africe. Je pojmenováno v upomínku na vlastence a básníka Josého Martí.

V roce 1960 bylo letiště bombardováno B-26 letadla z brigády 2506 - CIA-podporovaný skupina kubánských exulantů, což je spojeno se zhoršením vztahů se Spojenými státy a Spojené státy dokonce vyhlásiy embargo vůči Kubě, letecké společnosti ze Spojených států nemají povoleno provozovat pravidelné linky na letiště. V roce 1990 začaly létat charterové lety z Miami a New Yorkz pro obyvatele USA (se zvláštním povolením od americké vlády).

Zdroj: WikipediaSouvisející články