Výhody registrace u Flymeto
  1. Garance nejlevnějšího nákupu.
  2. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  3. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
 500 milionů letů do 10s
 Pohodlné hledání
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Tvořte svoje itineráře
 Sdílejte nabídky s přáteli
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Havana

Mezinárodní letiště José Martího (IATA: HAV, ICAO: MUHA), někdy známé pod původním názvem Rancho-Boyeros letiště, se nachází 15 km (9 mi) jihozápadně od Havany, na Kubě, a je centrálou pro Cubana de Aviación, Aerogaviota a Aero Caribbean. Toto letiště je na Kubě je hlavní mezinárodní a domácí základnou, slouží několika milionům cestujících ročně - 80 % mezinárodních cestujících odbaví spolu s dvěma dalšími letišti Varadero a letiště Gualberta Gómeza .

Letiště se nachází v obci Boyeros a spojuje Havanu se zbytkem Karibiku, Severní, Střední a Jižní Amerikou, Evropou a jednou destinací v Africe. Je pojmenováno v upomínku na vlastence a básníka Josého Martí.

V roce 1960 bylo letiště bombardováno B-26 letadla z brigády 2506 - CIA-podporovaný skupina kubánských exulantů, což je spojeno se zhoršením vztahů se Spojenými státy a Spojené státy dokonce vyhlásiy embargo vůči Kubě, letecké společnosti ze Spojených států nemají povoleno provozovat pravidelné linky na letiště. V roce 1990 začaly létat charterové lety z Miami a New Yorkz pro obyvatele USA (se zvláštním povolením od americké vlády).

Zdroj: WikipediaSouvisející články