Výhody registrace u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
  2. Garance nejlevnějšího nákupu.
  3. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
 Mluvíme vaším jazykem
 Tvořte svoje itineráře
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Pohodlné hledání
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Jak dále postupovat, když mám letenku

Letenka je rezervovaná a zaplacená. Elektronická letenka Vám přijde obratem. V případě nízkonákladové aerolinky Vám letecká společnost zašle itinerář s rezervačním kódem. A co dál?

Odbavení

Před letem je nutné provést odbavení a obdržet tak palubní vstupenku, na základě které budete vpuštěni do letadla. Odbavení je možné provést online nebo na letišti. U některých společností bývá odbavení na letišti zpoplatněno, doporučujeme proto ověřit podmínky odbavení přímo u dopravce, s kterým letíte. V obou případech doporučujeme být na letišti alespoň 2 hodiny před odletem.

Online odbavení

Online odbavení provedete na stránkách dopravce po přihlášení do rezervace. K tomu slouží šestimístný rezervační kód (např. AB1C2D), který Vám přišel v itineráři od aerolinky. Budete potřebovat cestovní doklad, s kterým poletíte, a po vyplnění údajů Vám systém vygeneruje palubní vstupenku, kterou si vytisknete.

Odbavení na letišti

Odbavení na přepážce začíná zpravidla 2 hodiny a končí 40 minut před odletem. Číslo přepážky najdete na odletové tabuli.

Zavazadla

V ceně každé letenky je příruční zavazadlo, které si můžete vzít na palubu. Rozměry a váhu zavazadla doporučujeme ověřit přímo na stránkách dopravce. Pokud odbavené zavazadlo (které se přepravuje v nákladovém prostoru) není v ceně letenky, většinou je možné jej dokoupit na internetu po přihlášení do Vaší rezervace nebo na letišti, kde však bývá dokup dražší. Stále více dopravců nabízí v základním tarifu letenky pouze s příručním zavazadlem, a to i při dálkových letech.

Informace o letu

Pokud chcete mít informace o svém letu (zpoždění či zrušení), doporučujeme Vám si let zaregistrovat na stránce checkmytrip.com (není možné zadat lety nízkonákladových dopravců). Veškeré změny na Vašem letu Vám budou zaslány do mailu. V případě, že let bude zrušen těsně před odletem kontaktujte aerolinku, případně zkuste najít její zastoupení přímo na letišti.

Dokoupení sedadel a dalších služeb

Sedadla a služby jako jídlo, speciální asistenci apod. je možné zakoupit nebo zarezervovat po přihlášení do Vaší rezervace.Tagy

žádné tagy