Cseh Essens kisasszony Flymeto szárnyain
Csapatunk egy újabb partnerség megalakítását várja, közvetlenül azzal a szépséggel, amelyről köztársaságunk világszerte híres. Igen, igazad van azoknak, akik azt hiszik, hogy ez a lakosság szelídebb része, nevezetesen a nők. Minden évben a legszebb nőket keresik gyönyörű hazánkban, akik aztán Csehországot képviselik a világ különböző országaiban. Nem tudtuk ötvözni a cseh szépséget és az utazást a hagyományos Cseh Miss Essens projekten kívül.
Az együttműködés kezdetekor közösen vállaltuk a legszebb projektet, a cseh kisasszony Klára Vavrušková utazását, hogy képviseljük hazánkat az USA-ban a Miss Universe. A világméretű covid-járvány részeként távozása nem tartozott az egyszerűbbek közé. A világ harmadik legszebb nője az volt, hogy csak május elején repült az USA-ba, de sajnos az utolsó pillanatban meg kellett változtatnia a tervein, és ez nagy kihívás volt csapatunk számára.
A jelenlegi helyzetben az Egyesült Államok nem engedélyezi a schengeni térségből származó személyek közvetlen belépését a területére, ezért szükséges volt, hogy a modell egy kis időt Európán kívül töltsön. Akklimatizálásához a Dominikai Köztársaságot választotta, ahová más küldöttek is ellátogatnak schengeni országokból, Kínából vagy Brazíliából. A sikeres modell 14 napot tölt itt, ezt követően negatív teszt alapján Floridába repülhet.
Minden járatváltás jól sikerült, Klára pedig már a Dominikai Köztársaságban tartózkodik.
Az egész Flymeto csapatunk számára az Egyesült Államokban a Miss Universe versenyen tartjuk ujjait keresztbe.
Még olcsóbb járatokat és szállásokat kínálunk.
- Több mint 600 millió repülési kombinációt kínálunk.
- A legjobb utazási partnerekkel dolgozunk.
- A legjobb repülési kombinációkat keressük.