Výhody registrace u Flymeto
  1. Generátor nejlevnějších letenek.
  2. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  3. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Sdílejte nabídky s přáteli
 1.5 milionů hotelů do 10s
 500 milionů letů do 10s
 Pohodlné hledání
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Riga (RIX)

Znáte novou dominantu města Libava?

Třetí největší, krásné, lotyšské město Libava leží na pobřeží Baltského moře. Začátkem měsíce listopadu loňského roku zde byla slavnostně otevřena moderní koncertní hala Great Amber, kterou rozhodně nepřehlédnete! Budova Great Amber je natolik výrazná, že se ihned stala novou dominantou moderní části Libavy. Její monolitický, kónický tvar, její neobvyklá, mírně zkroucená konstrukce je obalená průhlednou fasádou nezvyklé, ale přitom velmi zajímavé jantarové barvy.

Nejdůležitější architektonický prvek celého objektu Grand Concert Hall, v níž může usednout až 1000 návštěvníků najednou, tvoří beton. Okolo hlavního sálu jsou místnosti pro symfonický orchestr, najdete zde i zkušebny a instruktážní místnosti místní hudební školy. Great Amber má rovněž komorní sál, baletní studio, dokonce i experimentální stage s foyerem, bar a svůj hudební klub.

Velká koncertní síň bude sloužit také pro pořádání kongresů, výstav i recepce. Sekce nazvaná Civita Nova nabízí dalších skvělých 2000 m2 pro pořádání nejrůznějších akcí.

Autorem této originální budovy Great Amber v Lotyšsku je architekt Volker Giencke z rakouského Grazu.

Great Amber určitě stojí za návštěvu, proto se vydejte do Libavy a prohlédněte si nejen tuto zajímavou a krásnou budovu, ale i mnoho dalších zajímavostí z okolí!

Levné letenky do Lotyšska rezervujte pohodlně online a užijte si příjemný výlet do krásné země!

Využijte možnosti vyměnit gauč za den či dva strávené právě zde, než vás vaše toulavé boty zavedou do jiných koutů světa!Související články

Tagy

Kategorie