Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  2. Garance nejlevnějšího nákupu.
  3. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
 Tvořte svoje itineráře
 Mluvíme vaším jazykem
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Pohodlné hledání
 Prodávejte vlastní zájezdy
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Hilo (ITO)

Znáte destinaci, kde sopky nikdy nespí?

Na Havaji je možné najít spoustu odlišných věcí, každý si zde příjde na své, ať už sem cestuje za pralesy, plážemi, lávovými pláněmi, dokonce zde najdete zasněžené vrcholky hor. Nejrozmanitějším ostrovem je Hawaii, neboli Big Island.

Jedním z hlavních turistických lákadel na Big Islandu je Hawaii Volcanoes National Park, kde objevíte dosud činné sopky. Nejvyšší, Mauna Loa, přesahuje výšku 4000 m n.m. Návštěvu Vulkanického parku začněte třeba u nejrůznějších vyhlídek. Například Jaggar Museu nabízí nádherný výhled na kouřící kráter. Vyrazte sem spíše po setmění, a v této době si vychutnejte ten nejlepší pohled na rudě zářící kráter.

Vulkanický park nabízí i spoustu možností na procházky. Zvolte třeba trasu Kilauea Iki Trail, vydejte se na cestu hustou džunglí. Přitom budete mít stále krásný výhled na kráter.

Sejděte také na dno tohoto impozantního kráteru a pokračujte až na černou lávovou pláň.

Nenechte si ujít ani trasu Chain of Craters Road, která vede okolo různých kráterů a skrz lávovou krajinu směrem k moři. Láva umí vytvářet úžasnou podívanou, zastavte se na vyhlídkách, odkud se vám naskytnou nezapomenutelné výhledy na krajinu.

Na ostrově je i několik míst, kde uvidíte proudící horkou lávu.

Levné letenky na Havaj zakoupíte levně, na nic nečekejte a vydejte se vstříc dobrodružství! Neopakovatelné zážitky zažijete pouze pokud se k nim odhodláte, chyťte šanci za pačesy a rezervujte si letenky přes oceán za jedinečné ceny. Poznejte víc, než ostatní a užijte si perfektní poznávací dovolenou podle svého gusta!

Populární kombinace letůSouvisející články

Kategorie