Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Jakarta (JKT)

Odlet

Cestující

2

Zažijte perfektní opalovačku na souostroví Seribuat

Od: #flymeto   |   4. ledna 2016

Impozantní krajina soustroví Seribuat se nachází u jihozápadního pobřeží provincie Johor, jeho součástí jsou nejkrásnější malajsijské ostrůvky. Na tyto ostrůvky se můžete pohodlně dostat lodí z přístavu Mersing, který je také velice příjemným a oblíbeným místem k relaxaci. Největším a nejznámějším ostrovem je ostrov s názvem Tioman. Nejpozoruhodnějším je ostrov Tinggi, ač se spíše jedná o vyhaslou sopku. Na ostrově Pulau Besar je krásná pláž s bílým pískem a malý korálový útes. O něco větší ostrov Pulau Sibu je stále více oblíbenějším prázdninovým místem pro návštěvníky především ze Singapuru. V okolí ostrůvku Pulau Rawa zažijete jedno z nejhezčích šnorchlování.

Ostrov Tioman je proslulým rájem milovníků slunce a moře. Je obklopen romantickými korálovými lagunami, díky křišťálově průzračné vodě můžete pozorovat bohatý mořský život pouhým okem. Na ostrově se nachází spousta nádherných písečných pláží, stíněných palmami. Střed ostrova je hornatý, plný tropické vegetace, toho mohou využít milovníci trekkingu. V bezprostřední blízkosti hotelu Berjaya naleznete perfektní 18-jamkové hřiště, takže ani vášniví golfisté se zde rozhodně nudit nebudou. Optimální období k návštěvě ostrova je dubna do září.

Jen nedaleko od pobřeží Kuala Besut se nachází dva překrásné ostrovy Pulau Perhentian Besar a Pulau Perhentian Kecil. Jde o nejkrásnější ostrovy v Malajsii s křišťálově průzračnou vodou a bělostnými plážemi s heboučkým pískem. Ostrov Kecil láká spíše mladší návštěvníky, nabízí kromě levného ubytování také bujaré radovánky nočního života. Ostrov Besar vyhledávají naopak turisté toužící po větším luxusu a klidnější dovolené. Na obou ostrovech jsou skvělé možnosti k potápění i šnorchlování, můžete zde absolvovat spousty procházek džunglí nebo jen poklidně lenošte a opalujte se.

Letenky zakupte s předstihem již nyní a ušetřete spoustu peněz! Neváhejte, zažijte perfektní dovolenou v exotice!


flight

ceny začínají od 8 233 Kč


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie