Výhody registrace u Flymeto
  1. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  2. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  3. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
 Tvořte svoje itineráře
 Prodávejte vlastní zájezdy
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Pohodlné hledání
 Sdílejte nabídky s přáteli
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Milán (MIL)

Zatoužilo Vaše srdce po zajímavém výletě?

Zatoužilo Vaše srdce po zajímavém výletě? Zarezervujte si včas svou letenku a ušetřete. Užijte si svou dovolenou plnými doušky.

Z Prahy jste v Miláně letadlem cobydup, tak neváhejte už ani minutu a leťte s námi za poznáním nádherného italského města Milano.

Druhé největší italské město leží v severní části země v regionu Lombardie. Milán je především kulturním a historickým centrem, vyhledávaným zahraničními turisty. Lákadlem pro dámy jsou jistě obchody s parfémy, šatstvem, módními doplňky a obuví těch nejexkluzivnějších italských i zahraničních značek.

Lombardská metropole však nejsou jen butyky, ale především památková oblast, nesmíte rozhodně vynechat návštěvu Duomo di Milano neboli milánské katedrály. Budova Teatro alla Scala či jen La Scala, která patří neodmyslitelně k Milánu, a stojí také za vidění, její návštěva potěší každého milovníka klasické hudby.

Na hradě Castello Sforzesco nalezneme několik muzeí, obdivovatelé památek si zde přijdou na své.

Doplňte své romantické procházky návštěvou historických památek a završte svůj den večeří v jedné ze skvělých restaurací, kde si pochutnáte na skutečných lahůdkách, na kterých si Italové velmi potrpí.

Milánská gastronomie může být skvělým zážitkem, pokud rádi jíte, lombardská kuchyně používá častěji rýži než těstoviny, a téměř nepoužívá rajčata. Vydejte se po náročném turistickém dni do některé místní restaurace na tradiční “ossobuco”, tedy dušenou telecí kost s morkem s omáčkou gremolata.

Typické jsou butikové kavárny, proto neváhejte a jděte si nakoupit perfektní kousky oblečení do vašeho šatníku, a zároveň si vychutnejte výbornou kávu.

Zbyl vám ještě čas pro odpočinek? V Parco Forlanini, kde to v létě září barevnými květy, budete mít skvělou atmosféru pro načerpání nových sil na další cesty za poznáním.

Díky levným letenkám prožijete nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků v jednom z atraktivních měst Itálie a ještě spoustu času a peněz ušetříte! Letenky za bezkonkurenční ceny, využijte této nabídky co nejdříve. V Milánu jste letecky zachviličku.

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie