Výhody registrace u Flymeto
  1. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
  2. Garance nejlevnějšího nákupu.
  3. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
 Pohodlné hledání
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Mluvíme vaším jazykem
 500 milionů letů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Oslo (OSL)

Nejkrásnější místa na rybaření v Norsku

Míst pro rybolov v Norsku je opravdu mnoho, a proto je z čeho vybírat. Norsko je průmyslově rozvinutý stát a to právě pro rybolov. Začínající rybáři v Norsku by se měli nejprve seznámit s Norskými zákony pro rybolov jako je třeba povinnost po celou dobu rybolovu z lodi mít záchrannou vestu na sobě.

Oblíbená místa:

Bogen- Je velmi dobře chráněné místo s možnosti rybolovu na otevřeném moři i fjordu. Bogen je uložen na okrajích Nordland a severní Trondelag, východně od ostrova Leka.Na ubytování je zde velká chata s 6apartmány které mají bezdrátové připojení k internetu.

Kravag- Je pravý výlet na rybolov pro dobrodruhy.Je to klidné a nádherné místo které najdete mezi Hitrou a poloostrovem Fosen, na ostrově Storlattoya.Ubytovat se můžete na chatě která je pro 5-6lidí a je uložena cca 50 metrů od vody.K dospozici je WIFI.Zpracovat ryby můžete i na venkovním stolem před chatkou.

Harbak- Oblíbenné místo pro rodínný rybolov.Nachází se 95 km severně od Trondheimu.Najdete tady velký výběr lodé s GPS.Chatky jsou uložené v malé a klidné zátoce.Chaty jsou určeny pro 2-10 osob.Přímo u mola je úschovna s rybařským vybavením.

Vesterály/Vinjesjoen- chaty 3-6 os.Velmi oblíbená oblast rybářů kde se podařilo ulovit krásného Halibuta 165 cm, 56 kg. Místa pro ubytování těžko budete shánět a proto doporučuji si vyčkávat. Je potřeba se vždy zeptat na aktuální kapacity.

Dolmoy- tohle rybářské centrum uložené na ostrově Hitra je známo kvalitními loděmi.Je zde ubytování pro 2-10 osob.Můžete na vlastní kůži zažít rekordní lovení mníků mořských a polaka, kteří jsou nejen oblíbení u slovenských a českých rybářů. Opět je zde možnost si zapůjčit rybářské vybavení a komplety.

Soroya/Sorvaer- Podle rybářů je tohle jedno z nejlepších míst na rybolov v Norsku.Velmi bohaté zde je okolní moře.Ubytování je v apartmánech 4-6 osob.Mola od chatek jsou zde cca 2km a u vlastního mola kotví lodě.

Rybolov v Norsku můžete věnovat jako dárek. Stačí si zajistit ubytování a a zpět.Související články

Tagy

Kategorie