Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Tallinn (TLL)

Odlet

Cestující

2

Za golfem na nejkrásnější hřiště Estonska

Od: #flymeto   |   26. května 2016

Zdejší golfové hřiště je považováno za jedno z nejlepších v Estonsku a patří mezi nejprestiznější Top 100 golfových evropských hřišť. Nachází se zde osmnácti jamkové mistrovské hřiště Sea Course a 9-ti jamkové Stone Course, které je vybudované na místě starého archeologického naleziště.

Hřiště Stone Course je bez vody a vodních překážek, ale je poměrně složité. Sea Course je naopak skutečným mistrovským dílem, kde do hry vstupují důležité faktory, například vítr, vysoká tráva a voda. Toto hřiště se vine harmonicky podél pobřeží Baltského moře a deltě řeky Jägala. Obě hřiště navíc harmonicky zapadají do okolní krajiny a poskytují golfovým nadšencům to nejlepší zázemí pro svůj oblíbený sport. Hřiště najdete pouhých 15 minut jízdy od mezinárodního letiště v Tallinnu. Klub má ideální polohu a je proto přístupný ze všech hlavních měst v Evropě. Klub se pyšní moderní klubovnou s panoramatickým výhledem na obě hřiště v dáli s deltou řeky Jägala.

Saaremaa golf course

V Estonsku si můžete zahrát golf také přímo na největším ostrově Estonska Saaremaa ostrově, vedle středověkého města Kuressaare se nachází jedna z předních golfových destinací v celém Pobaltí. Hřiště Saaremaa poskytuje skvělou příležitost spojit nejvyšší úroveň golfu s mnoha dalšími volnočasovými aktivitami a atrakcemi v Kuressaare. Užijte si zde slavné lázně i pláže, středověký hrad či historické centrum města v blízkosti golfového hřiště. Toto osmnáctijamkové hřiště je rovinaté s množstvím vodních překážek.

Rezervujte si ihned letenky do Tallinnu a nenechte si ujít perfektní zážitek při hře golfu. Bezkonkurenční ceny letenek najdete pouze u nás!


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie