Výhody registrace u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
  2. Generátor nejlevnějších letenek.
  3. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Mluvíme vaším jazykem
 Pohodlné hledání
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Tvořte svoje itineráře
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Tallinn (TLL)

Za golfem na nejkrásnější hřiště Estonska

Zdejší golfové hřiště je považováno za jedno z nejlepších v Estonsku a patří mezi nejprestiznější Top 100 golfových evropských hřišť. Nachází se zde osmnácti jamkové mistrovské hřiště Sea Course a 9-ti jamkové Stone Course, které je vybudované na místě starého archeologického naleziště.

Hřiště Stone Course je bez vody a vodních překážek, ale je poměrně složité. Sea Course je naopak skutečným mistrovským dílem, kde do hry vstupují důležité faktory, například vítr, vysoká tráva a voda. Toto hřiště se vine harmonicky podél pobřeží Baltského moře a deltě řeky Jägala. Obě hřiště navíc harmonicky zapadají do okolní krajiny a poskytují golfovým nadšencům to nejlepší zázemí pro svůj oblíbený sport. Hřiště najdete pouhých 15 minut jízdy od mezinárodního letiště v Tallinnu. Klub má ideální polohu a je proto přístupný ze všech hlavních měst v Evropě. Klub se pyšní moderní klubovnou s panoramatickým výhledem na obě hřiště v dáli s deltou řeky Jägala.

Saaremaa golf course

V Estonsku si můžete zahrát golf také přímo na největším ostrově Estonska Saaremaa ostrově, vedle středověkého města Kuressaare se nachází jedna z předních golfových destinací v celém Pobaltí. Hřiště Saaremaa poskytuje skvělou příležitost spojit nejvyšší úroveň golfu s mnoha dalšími volnočasovými aktivitami a atrakcemi v Kuressaare. Užijte si zde slavné lázně i pláže, středověký hrad či historické centrum města v blízkosti golfového hřiště. Toto osmnáctijamkové hřiště je rovinaté s množstvím vodních překážek.

Rezervujte si ihned letenky do Tallinnu a nenechte si ujít perfektní zážitek při hře golfu. Bezkonkurenční ceny letenek najdete pouze u nás!

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie