Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Dublin (DUB)

Odlet

Cestující

2

Za aktivním odpočinkem na pohoří Sléibhte Chill Mhantáin

Od: #flymeto   |   16. února 2016

Blízko Dublinu - hlavního města Irska - se tyčí krásné pohoří Wicklow. Je vyhlášenou turistickou oblastí a oblíbeným cílem milovníků přírody.

Vydat se můžete do kláštera Glendalough, navštívit nezapomeňte vesničku Avoca, a vystupte na nejvyšší vrchol Lugnaquilla (925 m n.m.). Pohoří Wicklow Mountain je irsky zvané Sléibhte Chill Mhantáin a patří k nejvyšším v Irsku.

Panoramatické výhledy se vám naskytnou ze silnice Military Road, Wicklow se pyšní nádhernou krajinou, zajímavým lákadlem je Ďáblova soutěska (Devil´s Glen). Touto rozeklanou strží vede úzká pěšina, odkud se vám naskytne výhled na vodopád řeky Valtra.

Kromě kochání se divoké přírody pohoří Wicklow nabízí spoustu možností rekreačního vyžití, můžete zde rybařit, jsou zde skvělé podmínky k raftingu, pěší turistice, ale i poznávání kultury a historie je velmi zajímavým způsobem trávení dovolené v tomto regionu.

Nedaleko městečka Rathdrum najdete soutok řek Avonbeg a Avonmore, ani tuto podívanou si nenechte ujít!

Ať už se na pohoří Wicklow vydáte za jakýmkoli účelem, nudit se zde rozhodně nebudete! Irsko je úchvatná země, láká na svou rozmanitost i nespoutanou přírodu, my vám proto nabízíme nejlevnější letenky do této destinace, i do celého světa, proto využijte naší jedinečné nabídky a vydejte se poznávat zahraničí a jeho ukrytá tajemství, impozantní krajinu, zvyky, tradice i historii.

Cestujte pohodlně letecky za příznivé ceny s plným komfortem.

Levné letenky rezervujte ještě dnes a ušetřete spoustu peněz!


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie