Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  2. Garance nejlevnějšího nákupu.
  3. Umíme se o vás během cesty postarat.
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Tvořte svoje itineráře
 500 milionů letů do 10s
 Pohodlné hledání
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Langkawi (LGK)

Ostrov legend, ideální místo, kde požádat svou milovanou o ruku...

Přibližně 30 km od pobřeží se nachází skvostné souostroví Langkawi. Hlavní ostrov je obklopen několika dalšími malými ostrovy a ostrůvy. Ostrov Langkawi je nazýván “Ostrovem legend”. Podle staré malajské legendy jsou ostrovy místem odpočinku bájného ptáka Garudy, který na svých křídlech nosil boha Višnu. Zapůsobí na vás až téměř mystická krása těchto ostrovů.

Hlavní ostrov Palau Langkawi je skutečným snem milovníků cestování, svou krásou je proslaven po celém světě. Zaslouženě patří mezi několik nejatraktivnějších rekreačních středisek s bezchybnými plážemi a turistickými stezkami. Kromě luxusních hotelů zde najdete i starší chrámy. Navštívit můžete krokodýlí farmu, Batik village, ujít si nenechte velké mořské akvárium, vodopády a odpočinek svěřte nádherným plážím, z nichž ty nejznámější jsou na severu a na západě.

V hlavním městě Kuah najdete všechny vymoženosti civilizace.

Nejznámější památkou na ostrově je hrobka princezny Mahsuri. Deska z bílého kamene sem každoročně láká několik tisícovek turistů z celého světa.

Podnikněte výlety motorovým člunem po okolních ostrůvcích – “Island Hopping Tour”. Tento výlet bude patřit k vašim velkým zážitkům, krása ostrůvků je neskutečná a fotografie, které zde pořídíte, budou obdivovat nejen vaši známí. Výlety můžete využít i ke koupání. Na některých z ostrůvků zcela určitě potkáte drzé opičky, buďte proto obezřetní!

Mezi další ostrovy, které stojí za návštěvu, patří Pulau Dyang Bunting, který je proslulý nádherným stejnojmenným sladkovodním jezerem. Jezero je obklopeno četnými skalami a džunglí. Legenda praví, že zdejší voda má kouzelnou moc vyplnit bezdětným ženám jejich touhu po dítěti. Stačí se prý v jezeře vykoupat.

Langkawi je také místem výhodných nákupů - duty-free. Velmi levně zde nakoupíte přírodní produkty a batiku.

Využijte naší jedinečnou nabídku, letenky do Malajsie nyní za výjimečné ceny!Související články

Tagy

Kategorie