Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  2. Umíme se o vás během cesty postarat.
  3. Garance nejlevnějšího nákupu.
 Tvořte svoje itineráře
 Sdílejte nabídky s přáteli
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Pohodlné hledání
 Prodávejte vlastní zájezdy
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Nadi (NAN)

Vypravte se na Fidži za romantikou

Souostroví zamilovaných Fidži má velmi bohatou historii. Dnes patří k nejromantičtějším místům na naší planetě. Natáčela se zde Modrá Laguna.

Romantické i nebezpečné Fidži

Mezi místními obyvateli v 19.století panovaly na Fidži kanibalistické zvyky a nikdo si nemohl být jist svým životem. Dnes se ničeho obávat nemusíte. Platí zde pro návštěvníky striktní pravidla, která je potřeba dodržovat.

Rok od roku zde stoupá počet letovisk, kde můžete velmi příjemně strávit svou dovolenou. Je zde běžný styl života jaký známe ze západu. Melanéské souostroví Fidži naleznete v jihozápadní části Pacifiku, kde na vás čekají bílé písečné pláže a tyrkysové moře.

Ubytování na Fidži je zajišťováno v bure bungalovech, které jsou postaveny z přírodních materiálů. Můžete si vybrat jednoduchý styl, až po ty nejluxusnější, které se směle vyrovnají pobytu v luxusním hotelu. Luxusní ubytování naleznete na ostrůvku Matamanoa, který leží uprostřed mělké laguny. Velmi oblíbeným místem je Coral Coast, který je oblíbeným místem pro svatby. Není problém povečeřet při svíčkách na pláži nebo získat novomanželskou slevu. Soukromý ostrov Nakubati má jen sedm bungalovů a nesmí zde děti do 12 let. Díky krásnému počasí můžete na Fidži vyrazit po celý rok.

Fidži je také oblíbenou destinací filmařů. Natáčely se zde oba díly Modré laguny nebo Trosečník, který se natáčel na ostrově Monuriki, který je od té doby nazýván jako Trosečníkův ostrov. Luxusní resorty vám nabízejí kvalitní restaurace, příjemnou obsluhu, naprosté soukromí a například šnorchlování, bazén, vířivky či golfová hřiště.

Chcete strávit romantickou dovolenou, líbánky či rovnou se nechat oddat na Fidži? Není nic jednoduššího, než si včas zarezervovat .

Populární kombinace letůSouvisející články

Kategorie