Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  2. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
  3. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
 Pohodlné hledání
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
 Mluvíme vaším jazykem
 Sdílejte nabídky s přáteli
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

St Maarten (SXM)

Vyměňte letošní nadílku na blátě za perfektní Vánoce na pláži

Jistě vás už nebaví stereotyp trávení Štědrého dne a následujících svátků, co takhle popustit uzdu a odletět na celé vánoční svátky i Silvestr do exotických krajin?

Nečekejte marně na sníh, vyměňte bláto za zlatavý písek nádherných pláží, jež omývá azurové moře!

Kapra nahraďte mořskými plody a místo na gauč ulehněte na pohodlné lehátko, odkud budete mít parádní výhled na mořskou hladinu.

Je pro vás zimní dovolená třeba na Kanárách dost lákavá? Nebo naopak neodoláte dokonalému Karibiku? A co takhle Vánoce na Kubě?

Rezervujte si hotel se službami all inclusive a nemusíte se o nic starat! Na nic nečekejte, kapacity ubytování jsou omezené, proto buďte mezi prvními a získejte pro sebe to nejlepší apartmá s výhledem na moře a vycházející slunce.

Prožijte dovolenou snů v čase Vánoc po boku své drahé polovičky i celé rodiny. My pro vás máme také jedinečnou nabídku letenek do vysněných destinací za velmi příznivé, bezkonkurenční ceny!

Dárku darovanému při západu slunce neodolá nikdo z obdarovaných, proto využijte netradiční místo také k potěšení svých blízkých něčím výjimečným, třeba výletem za dobrodružstvím, projížďkou na motorových člunech či jiný adrenalinový zážitek.

Renovujte na několik dní svůj šatník, zahoďte kabáty, šály a čepice, bohatě vám postačí plavky a ručník, exotická dovolená prožitá ve vlnách nádherného moře zažene váš stres všedního života na dlouhou dobu.

Do vánočního výběru jsme zařadili také pohádkové Maledivy, exotická Dominikánská republika, prosluněný Egypt či Kypr, Baleáry, Indie, Portugalsko, Malajsie nebo Thajsko.

Uleťte sněhovým vločkám včas, my vám s tím pomůžeme. Letenky do všech zmíněných destinací za skvělé ceny, pokud si je rezervujete ještě dnes! Neváhejte, ušetřete spoustu peněz a prožijte nezapomenutelné Vánoce! Volba je jen na vás, která země je blíž vašemu srdci.

Populární kombinace letůSouvisející články