Výhody registrace u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
  2. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  3. Umíme se o vás během cesty postarat.
 Pohodlné hledání
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Mluvíme vaším jazykem
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

St Maarten (SXM)

Frankfurt rozhodně není nudný!
Evropa · Německo
26. října 2021 2 min čtení
Číst více..

Vánoce na pláži při západu slunce

Co takhle popustit uzdu a odletět na celé vánoční svátky i Silvestr do exotických krajin? Jestli patříte k cestovatelům, kteří na Štědrý večer nepotřebují nutně mínusové mrazy a kapra na stole, tak právě pro Vás máme pár tipů, kde si užít dovolenou.

Nečekejte marně na sníh, vyměňte bláto za zlatavý písek nádherných pláží, jež omývá azurové moře! Kapra nahraďte mořskými plody a místo na gauč ulehněte na pohodlné lehátko, odkud budete mít parádní výhled na mořskou hladinu. Je pro vás zimní dovolená třeba na Kanárách dost lákavá? Nebo naopak neodoláte dokonalému Karibiku? A co takhle Vánoce v exotické Dominikánské Republice? Rezervujte si hotel se službami all inclusive a nemusíte se o nic starat! Na nic nečekejte, kapacity ubytování jsou omezené, proto buďte mezi prvními a získejte pro sebe to nejlepší apartmá s výhledem na moře a vycházející slunce.

Prožijte dovolenou snů v čase Vánoc po boku své drahé polovičky i celé rodiny. My pro vás máme také jedinečnou nabídku letenek do vysněných destinací za velmi příznivé, bezkonkurenční ceny! Dárku darovanému při západu slunce neodolá nikdo z obdarovaných, proto využijte netradiční místo také k potěšení svých blízkých něčím výjimečným, třeba výletem za dobrodružstvím, projížďkou na motorových člunech či jiný adrenalinový zážitek. Renovujte na několik dní svůj šatník, zahoďte kabáty, šály a čepice, bohatě vám postačí plavky a ručník, exotická dovolená prožitá ve vlnách nádherného moře zažene váš stres všedního života na dlouhou dobu.

Do vánočního výběru jsme zařadili také pohádkové Maledivy, prosluněný Egypt či Kypr, Baleáry a Indonesii, která by se již konečně měla otevřít turistům během listopadu, Portugalsko, Malajsie nebo překrásné Thajsko.

Uleťte sněhovým vločkám včas, my vám s tím pomůžeme. Letenky do všech zmíněných destinací za skvělé ceny, najdete v našem online vyhledávači a doporučujeme kolonku “akční letenky”! Neváhejte, ušetřete spoustu peněz a prožijte nezapomenutelné Vánoce! Volba je jen na vás, která země je blíž vašemu srdci.

Často kladené dotazy o dovolené u moře

Kde koupit letenky?

Nejvýhodnější lety z Prahy, Vídně, Berlína najdete v našem online vyhledávači.

Koupit letenky z Prahy na všechna dostupná letiště lze u nás.

Kde zarezervovat hotel?

Náš online vyhledáváč nenabízí pouze letenky, ale i velkou nabídku ubytování. Hotel si můžete zvolit přesně dle vašich představ.

Jaká platí cestovní omezení?

Aktuální cestovní omezení do nejrůznějších destinaci najdete v naší COVID tabulce na našich stránkách.

Populární kombinace letůSouvisející články