Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  2. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  3. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
 Tvořte svoje itineráře
 Pohodlné hledání
 Prodávejte vlastní zájezdy
 500 milionů letů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Dublin (DUB)

Vydejte se za zábavou do irského Dublinu!

Irská metropole je synonymem probdělých nocí, legendární irská whiskey, gotické stavby a krása města doslova lákají k prodlouženému víkendu. Na své si zde příjde každý, zachovalé historické budovy, nákupy, nekonečné pařby na vás čekají jedině v Dublinu.

Věhlasná čtvrť Temple Bar je centrem nočního života, známé kluby se nachází také na Parliament Street. Za živou hudbou a skvělým pivem se vydejte do minipivovaru The Porterhouse. Místní štamgasti jsou milovníci přátelské atmosféry, jistě vás rádi přijmou mezi sebe.

Pokud jste se vydali do Dublinu za kulturou, nenechte si ujít v Abbey Theatre některou z hraných klasických děl irských autorů.

Irské hlavní město je bohaté také na obchody, obchůdky i velké obchodní domy, zakoupíte zde vše, nač si vzpomenete, elegantní oděvy, domácí potřeby i suvenýry na památku.

Typická dublinská tržiště najdete na Meeting House Square a na Moore Street.

V centru města leží skvostný Phoenix Park, kde si o víkendu nenechte ujít zápas hurlingu nebo gelského fotbalu.

Nejkrásnější se vám Dublin může zdát ze stařičké lodi Viking Splash plavící se po řece Liffey. Z její paluby se můžete kochat krásnými výhledy na město.

Zavítejte sem s dětmi, a vezměte je do zoologické zahrady, kde si můžete prohlédnout na 400 druhů zvířat a živočichů.

Dětem se určitě bude líbit i jízda dvoupatrovým autobusem, kterých po městě jezdí spousta.

Milovníky historie okouzlí Dublinský hrad, který nabízí prohlídku krásně zdobenými Státními sály, navštívit můžete i jednu z mnoha galerií či muzea.

Na Marrion Square dodnes stojí dům, ve kterém kdysi žil spisovatel Oscar Wilde. I tento dům je možné navštívit.

Překrásné prostředí a jedinečné scenérie spatříte v The Iveagh Gardens, k vidění jsou zde vodopády, sochy, kašna, je to skutečně hezké místo k odpočinku, na které budete rádi vzpomínat, a které doslova láká k romantickým procházkám.

Pobyt v Irsku zakončete například prohlídkou staré palírny zakončenou ochutnávkou, a seznamte se s procesem výroby destilátu.

St. Patrick´s Cathedral a Christ Church Cathedral vás okouzlí svým vzhledem, proto byste jejich prohlídku také neměli opomenout.

Prožijte nezapomenutelný víkend v hlavním městě Irska, rezervujte si letenku za skvělou cenu ještě dnes! Přímým letem jste z Prahy v Dublinu zachviličku.Související články

Tagy

Kategorie