Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Vídeň (VIE)

Odlet

Cestující

2

Dovolená na Rhodosu
Hlavní město Rhodos nabízí moderní i starou část. V nové části je řada obchodů, hotelových komplexů i firem. Lidé zde žijí jako jinde v Evropě. Historická část města skrývá mnoho památek a proudí sem tisíce turistů. Stará část je památka UNESCO. Obepínají ho staré kamenné hradby a naleznete zde mnoho byzantských i antických památek. Významné památky si můžete prohlédnout při jízdě malým vláčkem. Jde o ostrov nabízející rozmanitou zábavu od turistiky, památek po sportovní zážitky.
Číst více..

Vydejte se na letecké Adventní trhy a zájezdy do Evropy

Od: #flymeto   |   26. listopadu 2015

Rakousko

Salzburg v čase Adventu

Prožijte nezapomenutelné zážitky a vánoční inspiraci, všechna zdejší městečka žijí adventními trhy a jedinečnou vánoční, kouzelnou atmosférou. Každé má svůj vánoční symbol, z nichž nejznámější je obří lucerna v St. Wolfgangu.

Velice nádherný zájezd do Horního Rakouska, kde uvidíte to nejlepší, co tato oblast v předvánočním čase nabízí. Vychutnejte si nezapomenutelnou atmosféru města Steyru, kde podle tradice bydlí Christkindl (Ježíšek). Během dne můžete na náměstí potkat živého Christkindla, za návštěvu zde stojí také zdejší muzeum Vánoc s největší sbírkou

historických vánočních ozdob na světě (i z Čech). V blízkosti Steyru se nachází městečko Steinbach s  proslulým, největším rakouským adventním kalendářem a unikátním Domem jesliček.

Skvostná Adventní Vídeň

Návštěvy vánočních trhů u vídeňské radnice jsou to nejkrásnější, co v předvánočním čase můžete zažít, když se celá zahalí do kouzelného vánočního kostýmu a nejkrásnější svátky v roce tak pro vás začnou o pár dní dříve.

Německo

Romantický advent v jižním Bavorsku

Udělejte si čas k návštěvě vánočních trhů, které se konají na náměstí Kapellplatz a jsou označovány jako jedny z nejkrásnějších v Německu, a neopomeňte ani adventní trhy na zámku Tüssling.

Také nedaleké městečko Berchtesgaden se pyšní adventními trhy na historickém náměstí i v areálu zámku.

Kouzelný Advent v Drážďanech

Ihned po příletu do Drážďan si prohlédněte centrum města a překrásné adventní trhy, z nichž nejznámější je štólový trh. Ten je dokonce nejstarším

vánočním trhem v Německu, který se zde koná již od roku 1434.

Největší berlínské trhy

Věnujte dostatek času k návštěvě adventních trhů na náměstí Gendarmenmarkt, největší jsou “Velké berlínské trhy”, které se táhnou od Alexanderstrasse až k náměstí Alexanderplatz.

Mezi další Adventní perly jednoznačně patří Norimberk, Bamberk a Rothenburg.

Velice lákavé jsou adventní letecké zájezdy do Londýna a Milána. Londýnský Hyde Park se v čase Adventu mění na zimní království s velkým vánočním trhem, v Miláně se nechte zlákat k nákupu zajímavých a nevšedních vánočních dárků, například na Světovém řemeslnickém veletrhu.

Nejlevnější letenky do Rakouska i Německa rezervujte již nyní u nás, nenechte si ujít ty nejkrásnější a nejkouzelnější Adventní trhy u našich sousedů!

Letenky do oblíbených destinací

Letenky obsahují všechny poplatky a taxy vyjma příplatků za zavazadla navíc.


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie