Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  2. Garance nejlevnějšího nákupu.
  3. Silný zákaznický servis.
 Mluvíme vaším jazykem
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Pohodlné hledání
 500 milionů letů do 10s
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Zambezi (BBZ)

Vydejte se na dovolenou k Viktoriiným vodopádům

Vypravit se k Viktoriiným vodopádům na dvě noci je obrovskou chybou. Zajeďte si na dovolenou na minimálně 4 – 5 nocí a budete mít na zážitky bohatou dovolenou.

Viktoriiny vodopády leží na řece Zambezi v Africe a jsou široké přes 1800 m a padají do stočtyřicetimetrové hloubky. Můžete zde vyzkoušet například bungee jumping. Skočit si můžete z mostu, který propojuje břehy řeky Zambezi. Jste-li odvážní, pak vám pád do hloubky 111 m přijde jako naprosté dobrodružství. Nemusíte se ničeho obávat. Provozovatelé bungee jumpingu dbají na naprostou bezpečnost zákazníků. Můžete vyzkoušet i tandem, pokud skáčete poprvé. Je doporučováno využít dopolední hodiny. Navečer se čekají fronty.

Oblast Viktoriiných vodopádů vám nabízí nejen pohled na tento úchvatný div světa, ale i spoustu aktivních příležitostí jako je rybolov, pozorování zvěře. Především rybolov je zde velmi atraktivní. Můžete lovit nahoře nad vodopády i ze břehu, kde je hladina řeky velmi klidná. Lákavou trofejí pak bude ryba Tigerfish, která váží až 15 kg. Řeka pod vodopády je velkým lákadlem pro milovníky adrenalinových sportů. Můžete sjíždět divoké vody v různých obtížnostech, ale počítejte i s tím, že musíte sejít strmé svahy až na dno kaňonu. Vyrazit můžete i na několika denní rafty.

U Viktoriiných vodopádů můžete absolvovat procházku s divokými lvy. Jak jsou vodopády velkolepé a mohutné si uvědomíte poté, co se nad nimi proletíte v helikoptéře. Nejkratší let trvá 12 minut, ale za tu podívanou rozhodně stojí.

Vypravte se na nečekané dobrodružství k Viktoriiným vodopádům. Zakupte si a můžete se vydat do Afriky. Země i její obyvatelé vás nadchne tak, že se zde rádi budete chtít vrátit, především kvůli její nedotčené přírodě.

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie