Výhody registrace u Flymeto
  1. Generátor nejlevnějších letenek.
  2. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
  3. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
 Prodávejte vlastní zájezdy
 500 milionů letů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Pohodlné hledání
 Mluvíme vaším jazykem
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

St Maarten (SXM)

Vyberte si správné místo pro líbánky!

Romantické zátoky plné soukromí a nekonečné pláže s bílým, heboučkým pískem lemují vysoká sopečná pohoří, tropický prales plný vzácných dřevin na úpatí vulkánu, hlas džungle, mořské mělčiny plné prohánějících se barevných ryb, koktejly, plážové reggae - co víc si přát! Místo, o kterém se zmiňujeme, je malý ostrovní stát Svatá Lucie vulkanického původu, který se nachází v Karibském moři v souostroví Malé Antily.

Břehy ostrova omývá křišťálově čisté Karibské moře, palmy lemují dlouhé písečné pláže, spousta slunečných dní a chlazené drinky vám vytvoří perfektní atmosféru k prožití vaší významné životní etapy, tedy líbánek.

Dominantou ostrova jsou dva vulkanické suky Velký a Malý Piton, díky kterým si Svatou Lucii s jiným ostrovem rozhodně nemůžete splést.

Jistě rádi ochutnáte i místní světlý osvěžující ležák Piton, ve vesnických restauracích pak můžete ochutnat karibské čerstvé plody moře.

Na své si na ostrově přijdou i sportovci, každý hotelový komplex má několik bazénů a tenisových kurtů, ale najdete zde i osmnácti jamkové golfové hřiště.

Vyzkoušejte si i potápění, užívejte si šnorchlování, rybaření, vyjížďky na koních pi západu slunce, tenis, squash i windsurfing.

Prožijte líbánky, které vám bude kdekdo ještě dlouhou dobu závidět! Rezervujte si včas i letenky na Svatou Lucii za výhodné ceny ještě dnes a ušetřete!

Cestujte bezpečně letecky do celého světa, každá destinace vám nabídne přesně to, co toužíte vidět, zažít a objevovat. Sledujte pravidelně naši rubriku a inspirujte se pro vaši příští dovolenou. Neseďte doma a vyrazte za poznáním, cestování na vlastní pěst je stále oblíbenější, proč ho nevyzkoušet také a ušetřit tak za dovolenou slušný balík peněz?!Související články