Výhody registrace u Flymeto
 1. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
 2. Umíme se o vás během cesty postarat.
 3. Garance nejlevnějšího nákupu.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Mluvíme vaším jazykem
 Pohodlné hledání
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Istanbul (IST)

Slyšeli jste již o rakouském národním parku Kalkalpenu?
Jste sportovně založeni? Tady si to opravdu užijete! Zastavte se v městečku Windischgarsten, které leží na jižním okraji národního parku, nádherné údolí je obklopené horami a najdete zde ideální podmínky pro sportovní aktivity, užijete si zde především cyklistiku, prolézání soutěsek, ale i golf či jízdu na koni. Lákají vás vyšší nadmořské výšky? Zdolejte kopec Wurbauerkogel, zvolit můžete trasu pěší a zároveň naučnou, nebo se nahoru nechte vyvézt lanovkou. Pod vámi se nachází 1,5 km dlouhá letní sáňkařská dráha nebo malá horská dráha Alpine Coaster.
1. února 2016 2 min čtení
Číst více..

Víkend pro dva do 20.000,-

Užijte si tak trochu jiný víkend se svým partnerem. V těchto evropských metropolích se s třídenním výletem (2 noci) pro 2 osoby vejdete do 20 000 Kč. A to včetně letenek, ubytování, jídla, návštěvy hlavních památek i nějaké té kávy s dezertem na zahrádce restaurace v historickém centru. Částky jsou orientační a vycházejí z průměrných cen letenek a ubytování, restaurací a hlavních památek ve městě. Záleží jen na vašem vkusu, čemu dáte přednost.

Istanbul

Istanbul je jediné město na světě, které leží na dvou kontinentech. Přestože asijská část města je, co se týká počtu obyvatel, téměř dvakrát větší než část evropská, centrum města se nachází na evropské pevnině a většina turistů také evropskou část města neopustí. Většina turistů do Turecka létá letadlem, Praha má s Istanbulem přímé letecké spojení a cesta trvá zhruba dvě a půl hodiny. Z mezinárodního letiště se do centra můžete dostat buď metrem, letištním autobusem nebo taxíkem, cena za taxi se pohybuje okolo 20 euro.

Letenky + hotel

Cena celkem za oba: 13.500,- Kč.

Istanbul - Vydejte se s námi na dovolenou
Hledat

Nabízíme ještě levnější letenky a ubytování..

#Dějiny
Flymeto - Istanbul. Seqoya | istockphoto.com
Flymeto - Bukurešť. ripmp4 | istockphoto.com
Flymeto - Dublin. jamegaw | istockphoto.com
Flymeto - Řím. franckreporter | istockphoto.com
Proč vycestovat do Evropy s námi?
 1. Silný zákaznický servis.
 2. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
 3. Generátor nejlevnějších letenek.
 Pohodlné hledání 1.5 milionů hotelů do 10s Mluvíme vaším jazykem

Bukurešť

Město se nachází na jihu státu, poblíž protéká řeka Dâmbovița, která se přibližně 50 km za městem vlévá do Dunaje. Ten ústí na území Rumunska do Černého moře. Spolu s okolím zde žije na 2 miliony obyvatel, což činí Bukurešť šestým největším městem v Evropské unii. Základní orientační bod je Old Town City (neboli staré město), které se nachází přibližně ve středu města. Hned pod ním se nachází park Unirii s krásnou fontánou lui Bucur.

Letenky + hotel

Cena celkem za oba: 10.896,- Kč.

Dublin

Dublin je hlavní město Irské republiky a největší město Irska. Dublin je tím pravým místem pro všechny bibliofily a milovníky literatury. Po dublinských ulicích se procházely takové literární legendy jako James Joyce, Samuel Beckett, Oscar Wilde, George Bernard Shaw nebo Bram Stoker. Z centra města je to k moři co by kamenem dohodil, a tak až si budete chtít odpočinout od ruchu irské metropole, můžete si dopřát osvěžující procházku po pobřeží.

Letenky + hotel

Cena celkem za oba: 15.616,- Kč.

Řím

Řím je hlavní město Itálie, oblasti Lazio a provincie Roma. Chystáte se na prodloužený víkend a chcete toho stihnout co nejvíc? Pak je Řím skvělá volba. Na nevelké ploše najdete obrovskou koncentraci památek tak zajímavých, že nebudete stačit cvakat spoušť foťáku. Město nabité emocemi zkrátka má čím okouzlit.

Letenky + hotel

Cena celkem za oba: 8.976,- Kč.

Amsterdam

Amsterdam nebo též méně používané Amsterodam je hlavní město Nizozemska. Svou podobu si přesně rozplánované a přísných norem 17. století držící se město uchovalo dodnes, přestože podloží tu ke stavbám není příliš vstřícné. I ten nejmenší domek stojí na nejméně dvou stech smrkových kůlech a například pro postavení Královského paláce na náměstí Dam jich bylo potřeba 13659!

Letenky + hotel

Cena celkem za oba: 10.620,- Kč.

Istanbul - Vydejte se s námi na dovolenou
Hledat

Nabízíme ještě levnější letenky a ubytování..

#Dějiny
Flymeto - Amsterdam, repistu | istockphoto.com
Flymeto - Amsterdam, danilovi | istockphoto.com
Flymeto - Amsterdam, franckreporter | istockphoto.com
Flymeto - Madrid. fotoVoyager | istockphoto.com
Flymeto - Stockholm. cittadinodelmondo | istockphoto.com
Flymeto - Athény. Paweł Szczepański | istockphoto.com
Proč vycestovat do Evropy s námi?
 1. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
 2. Generátor nejlevnějších letenek.
 3. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
 Mluvíme vaším jazykem Prodávejte vlastní zájezdy Pohodlné hledání
istockphoto.com

Stockholm

Stockholm je hlavní město Švédska a nejlidnatější region této země. Švédská metropole, kde zelená není jen tráva v obrovském množství zdejších parků, ale i mentalita obyvatel, je totiž nejčistší metropolí na světě. Ke koupání zve v samém centru města a navíc má duši romantika. Ne nadarmo se Stockholmu říká Benátky Severu.

Letenky + hotel

Cena celkem za oba: 14.520,- Kč.

Athény

Athény nebo Atény jsou hlavním a největším městem Řecka. V každém městě existuje místo jako stvořené pro procházky za svitu měsíce, kde si můžete vychutnat romantickou a ničím nerušenou atmosféru. Takovým místem v Athénách je bezesporu středověká Plaka, která se rozprostírá na úbočích akropolské skály. Toulky mezi barevnými domky a zastrčenými tavernami dokresluje kouzlo nasvícené Akropole. Úzké uličky, které jsou pro středověkou zástavbu typické a hlavně s nefalšovanou a pohodovou řeckou atmosférou.

Letenky + hotel

Cena celkem za oba: 12.110,- Kč.

Istanbul - Vydejte se s námi na dovolenou
Hledat

Nabízíme ještě levnější letenky a ubytování..

#Dějiny
Flymeto - Riga. KavalenkavaVolha | istockphoto.com
Flymeto - Paříž. stock_colors | istockphoto.com
Flymeto - Lisabon. SeanPavonePhoto | istockphoto.com
Proč vycestovat do Evropy s námi?
 1. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
 2. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
 3. Garance nejlevnějšího nákupu.
 500 milionů letů do 10s Mluvíme vaším jazykem Prodávejte vlastní zájezdy

Riga

Riga je hlavní město Lotyšska. Leží při ústí řeky Daugavy do Rižského zálivu Baltského moře. Historické centrum Rigy nazývané Staré město se nachází na východním břehu řeky Daugavy. Ta pramení v Rusku, protéká Běloruskem a nedaleko Rigy se vlévá do Rižského zálivu. Na jedné straně je tedy Staré město ohraničeno Daugavou, na straně druhé pak rozsáhlým městským parkem vysázeným na místě již zaniklých středověkých obranných hradeb města.

Letenky + hotel

Cena celkem za oba: 10.672,- Kč.

Paříž

Město světel, metropole lásky, hlavní město módy. Paříž má mnoho pojmenování a díky bohatým dějinám a výborným podmínkám pro umění a obchod si zde každý přijde na své. Každý, kdo Paříž někdy navštíví, samozřejmě nesmí vynechat ty nejznámější památky, nejslavnější muzea a nejfotografovanější místa.

Letenky + hotel

Cena celkem za oba: 14.884,- Kč.

Lisabon

Lisabon je městem vystavěným v kopcích a rozkládá se na prudkých svazích nad řekou Tejo. Při objevování jeho krás a skrytých zákoutí lisabonských čtvrtí si pořádně zašplháte nahoru a dolů. Odměnou vám však budou nepřekonatelné výhledy na město pod vámi, ať už z lisabonského hradu nebo z četných vyhlídek, kterým se tu říká miradouros.

Letenky + hotel

Cena celkem za oba: 16.106,- Kč.

Valencie

Valencie je slunečné město se stabilním podnebím a až 300 slunečnými dny v roce. Zima je velice mírná a léto je tak, jak má být, teplé a slunečné. Valencie je třetí největší město Španělska, ale při tom není tak přeplněné jako Madrid nebo Barcelona. Může vám nabídnout vše, co očekáváte od moderního velkoměsta, a to s daleko větším komfortem a klidem, než jste z jiných evropských metropolí zvyklí.

Letenky + hotel

Cena celkem za oba: 16.250,- Kč.

Istanbul - Vydejte se s námi na dovolenou
Hledat

Nabízíme ještě levnější letenky a ubytování..

#Dějiny
Flymeto - Riga. svetikd | istockphoto.com
Flymeto - Valencie. piola666 | istockphoto.com
Flymeto - maylat | istockphoto.com
Flymeto - Krakow. Jacek Sopotnicki | istockphoto.com
Proč vycestovat do Evropy s námi?
 1. Garance nejlevnějšího nákupu.
 2. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
 3. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
 Sdílejte nabídky s přáteli 500 milionů letů do 10s Pohodlné hledání
istockphoto.com

Krakow

Kraków je nejkrásnější město v Polsku. Je jedinečné svou historickou krásou, která na vás bude dýchat na každém kroku. Zajisté vás zaujme hrad Wawel a jeho okolí, zahrady kolem hradu jsou překrásné a hrad samotný je velice udržovaný. Pokud toto město navštívíte, neměli byste zapomenout na tuto památku. Takovou zajímavostí je, že se prý kdysi na hradě Wawel ukryl do Dračí jámy drak, proto zde stojí i jeho „napodobenina“.

Letenky + hotel

Cena celkem za oba: 11.000 ,- Kč.

Budapešť

Budapešť rozhodně patří mezi nejkrásnější města Evropy. Díky své kráse získala celou řadu přízvisek jako třeba „Královna na Dunaji“. Pokud jste ještě nikdy nebyli v Budapešti, věřte, že vás očaruje. Hlavní město Maďarska položené na obrovské řece Dunaji má co nabídnout jak v části Buda, tak v části Pest. Velké množství památek a lázeňských domů doplňuje zajímavá turistická atrakce “ruin bary”.

Letenky + hotel

Cena celkem za oba: 8.450,- Kč.

Istanbul - Vydejte se s námi na dovolenou
Hledat

Nabízíme ještě levnější letenky a ubytování..

#Dějiny
Flymeto - Budapešť. focusstock | istockphoto.com
Proč vycestovat do Evropy s námi?
 1. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
 2. Umíme se o vás během cesty postarat.
 3. Garance nejlevnějšího nákupu.
 1.5 milionů hotelů do 10s Prodávejte vlastní zájezdy Pohodlné hledání

Populární kombinace letůTagy

žádné tagy

Kategorie