Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  2. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  3. Generátor nejlevnějších letenek.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Mluvíme vaším jazykem
 1.5 milionů hotelů do 10s
 500 milionů letů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Gothenburg (GOT)

Vezměte svou rodinu do zábavního centra Liseberg

Jedno z nejvíce navštěvovaných zábavních center Skandinávie je park Liseberg v Göteborgu, který ročně navštíví více než dva miliony návštěvníků. V novém, blížícím se, roce tam nesmíte chybět ani vy s vaší rodinou!

V zábavním parku Liseberg v Göteborgu budou vaše děti v ráji!

Název parku sahá až do 18.století, kdy místní statkář Johan Anders Lamberg pojmenoval svůj pozemek Lisas berg po své manželce Lise.

Ve 20.letech 19.století byl pro návštěvníky otevřen malý zábavní park a kongresové centrum. Mezi největší lákadla patřila 996 metrů dlouhá dřevěná lanovka. Park měl být otevřen pouze po dobu jednoho měsíce, ale díky obrovskému zájmu návštěvníků zůstal otevřen dodnes. Symbolem parku je zeleno-růžový králíček.

Mezi nejoblíbenější atrakce patří dřevěná horská dráha Balder - tu si užijí především tatínkové - která dosahuje rychlosti 85 km za hodinu, vodní atrakce Flumeride a horská dráha Kanonen. V parku se nachází i řada obchodů se suvenýry, restaurace a herny.

Zvlášť si můžete ke vstupence zakoupit vstup do strašidelného hotelu Gasten. Ten je však jen pro silné povahy, po celou dobu atrakce jsou návštěvníci doprovázeni herci v kostýmech. Návštěvníci zde musí dodržovat také určitá pravidla: návštěvníci se nesmí dotýkat ničeho a musí se jeden za druhým držet za ramena a tvořit jakýsi “vláček”. Jak rychle se taková skupinka dovede pohybovat poznáte, když se za posledním v řadě bude plazit zombie.

V areálu parku na vás čeká doslova rajská zahrada, skutečně lákavé místo k odpočinku v jednom z krásných letních dní.

Tady na všechno trápení zapomene každý, zábavu si zde užijí malí, velcí, mladí i staří, obleťte Skandinávii s námi, u nás zakoupíte letenky za nejlepší ceny a ušetříte tak spoustu peněz!Související články

Tagy

Kategorie