Výhody registrace u Flymeto
  1. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  2. Garance nejlevnějšího nákupu.
  3. Generátor nejlevnějších letenek.
 Mluvíme vaším jazykem
 Prodávejte vlastní zájezdy
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
 500 milionů letů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Bangkok (BKK)

Vezměte se v Thajsku, třeba na exotické pláži

Vyměňte obřadní síň za exotické pláže a romantickou večeři na pláži za svitu hvězd. Cestovní kanceláře aktualizují a rozšiřují nabídku svatebních obřadů v exotice. Nejoblíbenější je Thajsko. Brát se v daleké zemi má své výhody. Vyhnete se předsvatebnímu stresu, nemusíte se dohadovat, koho pozvete a koho ne. Svatba v Thajsku je ideální volbou pro snoubence a jejich nejbližší. Místo svatební róby postačí šortky a tričko, čistě bílé letní šaty. Po obřadu si dopřejte masáž nebo romantickou večeři.

V cizině sňatek uzavírá 3 500 párů ročně. Svatba v Thajsku a dalších exotických zemích je především doménou mladých. Mezi místa, kde se můžete vzít patří Mauritius, Thajský ostrov Ko Samui a další malé romantické ostrůvky. Zvolit si můžete také svatební obřad s cestovkou nebo na vlastní pěst, kdy si pořídíte levně letenky a ubytování. Pokud zvolíte svatbu s CK, organizace vašeho obřadu bude především na cestovce. Vy se nemusíte o nic starat.

Na obřad je potřeba mít letenky, dopravu na obřad, ubytování, dokumenty k uzavření sňatku. V Thajsku můžete mít i tradiční thajskou svatbu, kdy svatební obřad probíhá v budhistickém duchu, za účasti mnichů s řádnou květinovou výzdobou. Nevěstu oblékne stylista, učeše kadeřník. Šaty budou také tradiční thajské. Cestovní kancelář vám může zařídit dort, sekt a program následující po obřadu či romantický výlet jako překvapení pro novomanžele.

Ostrov Ko Samui má přezdívku ostrov lásky a patří mezi skutečně populární destinaci pro vaši svatbu. 100 km dlouhý ostrov s 2,5 miliónů palem vás nadchne. Můžete zde strávit také vánoční svátky a oslavit příchod Nového roku. Nezapomeňte si zarezervovat a splňte si svůj sen v podobě sňatku na pláži jen se svědky. Čeká na vás romantika, nádherný hotel i panensky čistá příroda.Související články

Tagy

Kategorie