Výhody registrace u Flymeto
  1. Generátor nejlevnějších letenek.
  2. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
  3. Silný zákaznický servis.
 Pohodlné hledání
 Prodávejte vlastní zájezdy
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Mluvíme vaším jazykem
 Sdílejte nabídky s přáteli
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Krakov (KRK)

Vánoční trhy v zahraničí

Také Polsko vyniká skvostně zdobeným Adventním časem, vánoční trhy v Krakově a Wieliczce nabízí jedinečný čas strávený nákupem netradičních vánočních dárků právě v těchto nádherných polských městech. Kromě polských specialit zde uvidíte i proslulé krakovské jesličky.

Vyrazit však můžete i do vzdálenějších částí Evropy, kde jsou Adventní trhy provoněné trochou exotiky, například španělská města Madrid a Toledo v adventním čase s bohatou vánoční atmosférou, betlémy a slavnou historií měst s uměleckými poklady.

Vydejte se i na perfektní eurovíkend do hlavního města Nizozemí – Amsterdamu. Město, které v tomto kouzelném předvánočním čase nadchne každého, bez rozdílu věku.

Také v zemích Beneluxu slaví Advent po svém

Úzké uličky historických měst Luxemburk, Valkenburg, Brusel, Bruggy, Amsterdam, náměstí zářící

spoustou světel, všude kolem vůně vánočního cukroví, tradiční umělecké výrobky, nádherné vánoční trhy plné netradičních dárků, vánoční nálada je zde vidět na každém kroku!

Je libo nákup dárečků ve městě s tisíciletou historií?

Vánoční Řím

Prožijte advent v Římě, kde se ponoříte celou duší

do slavnostní nálady města, slavný vánoční trh na Piazza Navona nabízí k ochutnání neméně slavné Pandorro nebo Torrone, a tu pravou vánoční atmosféru poznáte u baziliky sv. Petra.

Adventní víkend v Milánu

Milano je známé jako město kostelů, ale také zářícími vánočními trhy u zámku Castello Sforzesco, čekají zde na vás i umělecké poklady metropole, a netradiční Vánoční trhy řemesel.

Orientální Advent musíte zažít!

Předvánoční Istanbul

Adventní čas v Istanbulu, kde trhy v adventním čase nabízí tradiční vánoční nákupy zpříjemněné exotikou dalekého Orientu.

Zpříjemněte si hektické předvánoční období poklidnou atmosférou, mnohdy až pohádkově krásné vánoční trhy zářící spousty světélkami, vás příjemně naladí na čas vánoční. Letenky do celého světa zakoupíte pouze u nás již nyní a za bezkonkurenční ceny!

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie