Výhody registrace u Flymeto
  1. Garance nejlevnějšího nákupu.
  2. Silný zákaznický servis.
  3. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
 Tvořte svoje itineráře
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Prodávejte vlastní zájezdy
 500 milionů letů do 10s
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Ljubljana (LJU)

V nádherném Slovinsku si aktivně odpočinete

Ať už se do Slovinska vydáte z jakéhokoliv důvodu, metropoli Lublaň a krásné město Maribor si musíte zcela jistě prohlédnout.

Pokud toužíte po relaxaci u moře, i na vás zde čekají známá a oblíbená letoviska, kterými jsou například Portorož či Piran. Do svého zavazadla si nezapomeňte přibalit také pohorky, a vydejte se svými blízkými poznávat přírodní krásy této půvabné destinace.

Často opomíjené Slovinsko nabízí spoustu překrásných míst, které určitě nevynechejte! Navštivte jezera Bled i Bohinj, vychutnejte si jedinečnost národního parku Triglav, a také si prohlédněte tajemnou jeskyni Postojna. Jako třešničku na dortu a příjemný závěr dovolené si nechte nejvyšší horu Triglav (2800 m.n.m.), potěšte se milou procházkou i náročnější turistikou a stoupejte vzhůru za vytouženým cílem, tedy za přenádherným výhledem, který vrchol Triglav nabízí!

Malá, hornatá alpská země skrývá krásy, které rovněž objevujte aktivně, nejlépe na kole. Ideálním místem pro cyklistiku jsou především Julské Alpy. Ty vás pohltí svým podmanivým kouzlem, zde se budete chtít vrátit! Kdo z vás odolá dovolené v kempu či v útulném penzionku, strávené na kole?

Také termální prameny v lázních si zamilujete vy i vaše tělo!

Nadchněte se pro tuto skvostnou zemi, která je pro vaši dovolenou zcela ideální. Prožijte víkend či nezapomenutelných čtrnáct dní v destinaci, která je blízko, snadno se domluvíte s místními lidmi, platí vám zde evropský průkaz pojištění, a hlavně nepotřebujete k pobytu vízum!

Radovljica, městečko s krásným historickým centrem a líbivým náměstím Linhartov trg. Nachází se zde i muzeum včelařství. Nachází se zde i muzeum včelařství. Dokonce i zdejší med je vyhlášenou lahůdkou.

Tak už nečekejte, Slovinsku prostě neodoláte! Rezervujte si své letenky ještě teď a potěšte vaše blízké skvělou dovolenou! S námi ušetříte za letenky spoustu peněz!Související články

Tagy

Kategorie