Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

San Francisko (SFO)

Odlet

Cestující

2

Exotické destinace, kam stojí za to se vypravit
Plánujete si dovolenou? Pak zvažte jednu z exotických destinací. Rozhodně stojí za to, aby jste je navštívili třeba kvůli azurově modrému moři a nekonečným plážím s bílým pískem. Dominikánská republika s nápojem Mama Juana V Dominikánské republice naleznete směsi dobrého pití, jídla, zábavy a potkáte zde milý a usměvavý personál. Dominikánci se řídí heslem maňana - tedy zítra a je možné, že se tímto zvykem hodně rychle nakazíte. Chcete se ubytovat v zaručeném luxusu?
Číst více..

Už nehledejte krásné místo pro vaši dovolenou. My ho našli za vás! Vezměte svou rodinu do SAN FRANCISCA

Od: Paco   |   8. srpna 2015

Součástí města jsou i ostrovy Alcatraz a Treasure Island, kde také uvidíte spoustu zajímavostí.

Co takhle si zpestřit dovolenou pobytem v kempu? Ušetřete za letenku, za ubytování a užijte si San Francisco plnými doušky.

Čeká zde na vás především visutý most Golden Gate, nejznámější strmá ulice Lombard Street a historické tramvaje, moderní výškové budovy, ale také viktoriánská architektura.

Určitě nevynechejte čínskou čtvrť, neboli Chinatown. Pokud milujete překrásné výhledy, zavítejte na rozhlednu, v originále zvanou Telegraph Hill, která je místní dominantou.

Nejnavštěvovanějším místem je jednoznačně bývalá továrna na čokoládu Ghirardelli Square, zakoupit si tady můžete suvenýry a nabízí zde i vynikající občerstvení. Hlavními atrakcemi jsou

Maritime Museum s unikátními expozicemi, obrácená tramvaj a v parných dnech oceníte zdejší aquapark.

Toužíte vidět lachtany? Poblíž se nachází i Pier 39, kde jich uvidíte hned několik. Nevynechejte ani nádherné akvárium, Forbes Island, a na nedalekém Fisherman’s Wharf si dopřejte lahodný oběd v podobě mořských plodů. Pokračujte prohlídkou Muzea voskových figurín (Wax Museum), lodí z II.světové války, a než se vydáte na Alcatraz, užijte si odsud na něj pěkný výhled.

Na Alcatraz neopomeňte prohlídku věznice, na ostrov se dostanete plavbou lodí, cesta trvá přibližně 15 minut, ale po cestě vám jistě budou dělat společnost lachtani. Pokud Vaše cestovatelské srdce ještě není naplněno, vyražte s rodinou do Golden Gate Park a užijte si den plný zážitků a dobrodružství. V Stow Lake Boathouse si v horkých dnech vyjeďte na zapůjčených šlapadlech či dřevěných člunech.

Rezervujte si pro celou rodinu!

Letenky do oblíbených destinací

Letenky obsahují všechny poplatky a taxy vyjma příplatků za zavazadla navíc.


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie