Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  2. Silný zákaznický servis.
  3. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 500 milionů letů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
 Prodávejte vlastní zájezdy
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

San Francisko (SFO)

Už nehledejte krásné místo pro vaši dovolenou. My ho našli za vás! Vezměte svou rodinu do SAN FRANCISCA

Součástí města jsou i ostrovy Alcatraz a Treasure Island, kde také uvidíte spoustu zajímavostí.

Co takhle si zpestřit dovolenou pobytem v kempu? Ušetřete za letenku, za ubytování a užijte si San Francisco plnými doušky.

Čeká zde na vás především visutý most Golden Gate, nejznámější strmá ulice Lombard Street a historické tramvaje, moderní výškové budovy, ale také viktoriánská architektura.

Určitě nevynechejte čínskou čtvrť, neboli Chinatown. Pokud milujete překrásné výhledy, zavítejte na rozhlednu, v originále zvanou Telegraph Hill, která je místní dominantou.

Nejnavštěvovanějším místem je jednoznačně bývalá továrna na čokoládu Ghirardelli Square, zakoupit si tady můžete suvenýry a nabízí zde i vynikající občerstvení. Hlavními atrakcemi jsou

Maritime Museum s unikátními expozicemi, obrácená tramvaj a v parných dnech oceníte zdejší aquapark.

Toužíte vidět lachtany? Poblíž se nachází i Pier 39, kde jich uvidíte hned několik. Nevynechejte ani nádherné akvárium, Forbes Island, a na nedalekém Fisherman’s Wharf si dopřejte lahodný oběd v podobě mořských plodů. Pokračujte prohlídkou Muzea voskových figurín (Wax Museum), lodí z II.světové války, a než se vydáte na Alcatraz, užijte si odsud na něj pěkný výhled.

Na Alcatraz neopomeňte prohlídku věznice, na ostrov se dostanete plavbou lodí, cesta trvá přibližně 15 minut, ale po cestě vám jistě budou dělat společnost lachtani. Pokud Vaše cestovatelské srdce ještě není naplněno, vyražte s rodinou do Golden Gate Park a užijte si den plný zážitků a dobrodružství. V Stow Lake Boathouse si v horkých dnech vyjeďte na zapůjčených šlapadlech či dřevěných člunech.

Rezervujte si pro celou rodinu!Související články