Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Tel Aviv (TLV)

Odlet

Cestující

2

Upřednostňujete Blízký východ před jinými destinacemi?

Od: #flymeto   |   21. srpna 2015

Upřednostňujete Blízký východ před jinými destinacemi? Láká Vás poznat něco nového? Rezervujte si letenku za skvělou cenu do velmi atraktivního města Tel Aviv v Izraeli.

Mezi lukrativní místa tohoto skvostného města patří pláže, kavárny, obchodně-zábavní centra a památky, díky nimž je Tel Aviv oblíbeným cílem turistů.

Podobně jako některá americká města, je Tel Aviv označován jako město, které nikdy nespí. Noční život je zejména v oblasti plážových promenád, na kterých se nachází mnoho barů a nočních klubů. Pokud tedy chcete strávit čas v této izraelské destinaci, určitě se nudit nebudete.

Jako milovníci dobré kuchyně uvítáte množství “suši restaurací”, kde Vám nabídnou širokou nabídku druhů suši.

V Tel Aviv se nacházejí tři z největších muzeí Izraele, a jedním z nich je Erec Jisra’el s expozicí archeologických a historických dějin země.

Izrael je země nabízející, spíše než poznávací pobyty, kulturní zážitky. Najdeme zde totiž několik divadel, z nichž Heichal Hatarbut nabízí až 3000 míst k sezení, a sídlí zde i izraelské národní divadlo Habima.

Každý den se ve městě konají operní a klasická hudební vystoupení. Populární místo pro pořádání pop rockových koncertů je často využíván největší park Jarkon.

Pokud si přesto potrpíte spíše na odpočinek a relaxaci, využít můžete zdejší několik km dlouhé písčité pláže, nádherné azurové moře, otevřený obzor, slunce a spousta příjemných lidí. Pláže v Tel Aviv jsou ideální místem pro strávení Vaší dovolené.

Tel Aviv patří k velmi svobodným a otevřeným místům a v současnosti patří mezi nejpopulárnější, nejlepší a nejpřátelštější G/L destinacím na světě. Překvapte svého partnera a vezměte ho na luxusní dovolenou plnou zábavy. V Tel Avivu nejsou neobvyklé ani svatby. Máte jedinečnou příležitost vstoupit do registrovaného svazku či o něj požádat Vašeho miláčka třeba na zdejší překrásné pláži.

Využijte jedinečné nabídky a poleťte s námi do exkluzivní části Izraele, města Tel Aviv, za bezkonkurenčně nízké ceny!


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie