Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  2. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  3. Garance nejlevnějšího nákupu.
 Pohodlné hledání
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Tvořte svoje itineráře
 500 milionů letů do 10s
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Tel Aviv (TLV)

Upřednostňujete Blízký východ před jinými destinacemi?

Upřednostňujete Blízký východ před jinými destinacemi? Láká Vás poznat něco nového? Rezervujte si letenku za skvělou cenu do velmi atraktivního města Tel Aviv v Izraeli.

Mezi lukrativní místa tohoto skvostného města patří pláže, kavárny, obchodně-zábavní centra a památky, díky nimž je Tel Aviv oblíbeným cílem turistů.

Podobně jako některá americká města, je Tel Aviv označován jako město, které nikdy nespí. Noční život je zejména v oblasti plážových promenád, na kterých se nachází mnoho barů a nočních klubů. Pokud tedy chcete strávit čas v této izraelské destinaci, určitě se nudit nebudete.

Jako milovníci dobré kuchyně uvítáte množství “suši restaurací”, kde Vám nabídnou širokou nabídku druhů suši.

V Tel Aviv se nacházejí tři z největších muzeí Izraele, a jedním z nich je Erec Jisra’el s expozicí archeologických a historických dějin země.

Izrael je země nabízející, spíše než poznávací pobyty, kulturní zážitky. Najdeme zde totiž několik divadel, z nichž Heichal Hatarbut nabízí až 3000 míst k sezení, a sídlí zde i izraelské národní divadlo Habima.

Každý den se ve městě konají operní a klasická hudební vystoupení. Populární místo pro pořádání pop rockových koncertů je často využíván největší park Jarkon.

Pokud si přesto potrpíte spíše na odpočinek a relaxaci, využít můžete zdejší několik km dlouhé písčité pláže, nádherné azurové moře, otevřený obzor, slunce a spousta příjemných lidí. Pláže v Tel Aviv jsou ideální místem pro strávení Vaší dovolené.

Tel Aviv patří k velmi svobodným a otevřeným místům a v současnosti patří mezi nejpopulárnější, nejlepší a nejpřátelštější G/L destinacím na světě. Překvapte svého partnera a vezměte ho na luxusní dovolenou plnou zábavy. V Tel Avivu nejsou neobvyklé ani svatby. Máte jedinečnou příležitost vstoupit do registrovaného svazku či o něj požádat Vašeho miláčka třeba na zdejší překrásné pláži.

Využijte jedinečné nabídky a poleťte s námi do exkluzivní části Izraele, města Tel Aviv, za bezkonkurenčně nízké ceny!Související články

Tagy

Kategorie