Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Port Louis (MRU)

Odlet

Cestující

2

Jak ušetřit na směnných kurzech, pokud odjíždíte na dovolenou
Rozdíly v nabídkách směnných kurzů se mnohdy liší až o několik desítek haléřů na 1 euru. Za dovolenou tak můžete ušetřit více než zanedbatelnou částku! Je důležité měnit peníze u těch správných společností a v zahraničí pak stačí platit správným způsobem. Nejprve se ujistěte, že banka, u níž jste klientem, nabízí výhodný směnný kurz. Zde rovněž bývá rozdíl mezi jednotlivými finančními institucemi, a může činit až 0,50 haléřů na 1 euro.
Číst více..

Uleťte realitě, leťte na Mauricius!

Od: Paco   |   27. července 2015

Výhodné letenky zakoupíte jen u nás, nepropásněte své místo u okýnka!

Sluníčko, průzračné moře, vodopády, zkrátka tropický ráj na zemi… Lákavá nabídka?

Mauricius je znám svou ojediněle nádhernou krajinou, tento ostrov je doslova lákadlem turistů ze všech koutů světa.

Božský klid a zpěv exotických papoušků je skvělý k relaxaci. Splyňte s domorodci, k obědu Vám zde nabídnou výtečné ryby a plody moře, a samozřejmě šťavnaté ovoce. Avšak zdejší kuchyně je natolik vyspělá, že stojí za ochutnání i Civet de Lievre, tedy králík na červeném víně.

Mauricius ale není jen o plážích, navštívit zde můžete historické muzeum v Mahébourgu, botanickou zahradu Sir Seewoosagur Ramgoolam, továrnu na zpracování cukrové třtiny. Za shlédnutí stojí zachovalé historické stavby La Réduit a Eureka.

Na procházku přírodou se vydejte do tropického pralesa v národním parku Black River Gorges.

Zrak Vás bude přecházet z oblasti Chamarel, jedná se o přírodní úkaz vulkanického původu.

Pokud si chcete zakoupit suvenýry, také máte možnost v místních obchůdcích, seženete zde i levné oděvy, hlavně pletené výrobky.

Zatoužili jste po aktivním odpočinku? Ostrov je doslova plný příležitostí k potápění, surfování, plavání i windsurfingu.

Přestože je Mauricius malým ostrovem, turistické služby jsou zde na velké úrovni, ubytovat se tedy můžete v luxusních hotelech, soukromých vilách nebo v plážových bungalovech zasazených do krásné přírody.

Místní noční kluby se postarají o vaše noci plné zábavy.

Překrásné počasí i přívětivé teploty udělají z Vašeho pobytu dovolenou snů.

Po ostrově se můžete pohybovat automobilem zapůjčeným v některé ze zdejších autopůjčoven, samozřejmě je zde i autobusová doprava.

Ostrov nabízí spoustu turisticky zajímavých letovisek, za zmínku však stojí hlavně Grand Bay s překrásnými plážemi, nočními podniky a neodolatelnými možnostmi zábavy po celou dobu Vašeho pobytu.

Zarezervujte si svá místa v letadle, se společností ———- bude Váš let pohodlný a Vy budete nadmíru spokojeni.

flight

ceny začínají od 12 733 Kč

Letenky do oblíbených destinací

Letenky obsahují všechny poplatky a taxy vyjma příplatků za zavazadla navíc.


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie