Výhody registrace u Flymeto
  1. Garance nejlevnějšího nákupu.
  2. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  3. Generátor nejlevnějších letenek.
 Pohodlné hledání
 Mluvíme vaším jazykem
 500 milionů letů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Tvořte svoje itineráře
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Melbourne (MEL)

Udělejte si piknik uprostřed města!

Druhé největší, ale mnohem klidnější, město Melbourne v Austrálii opravdu má co nabídnout. Zelené parky plné mohutných stromů jsou plné mrakodrapů, a piknik si můžete udělat právě zde, třeba uprostřed města.

Z mrakodrapu Rialto z výšky 252 m se vám naskytne nezapomenutelný výhled na celé město. Spatříte záliv Port Philip i jezero Albert Park Lane a autodráhu, kde se jezdí proslulá formule 1. Na vyhlídku je nejlepší vydat se později odpoledne, abyste zastihli město ještě za denního světla, z kavárny jej pak můžete pozorovat pod září nočního osvětlení.

Nenechte si ujít procházku po promenádě podél řeky Yarra v Southgate, přijďte sem za kulturou, nákupy a gastronomií. Nastupte i na okružní plavbu lodí, rozhodně si výlet užijete!

V ulici Lygon Street se výborně navečeříte v italské restauraci.

Čas strávený v Melbourne využijte také k různým výletům, jeďte se podívat do blízkého okolí na nádhernou přírodu, hezká prohlídka buše se vám zalíbí mnohem více, pokud ji absolvujete parním vláčkem Puffing Billy. Za vidění rozhodně stojí William Ricketts Sanctuary, v tomto parku v buši uvidíte zajímavé keramické sochy domorodců zasazeny mezi stromy a skály.

Nejkrásnější park v Melbourne je ve volně přístupné Královské botanické zahradě. Najdete zde nádhernou oázu přímo v centru města, kromě prohlídky vzácných exemplářů rostlin a stromů, si tady uspořádejte piknik se svými přáteli, nebo si zajděte do kina pod širým nebem.

Melbourne je zajímavé a krásné město, které byste měli poznat na vlastní kůži. Letenky na druhou stranu světa máme nyní za bezkonkurenční ceny! Poznejte mnoho dobrodružství za málo peněz, cestujte individuálně a prožijte více než ostatní! rezervujte ještě dnes za výhodné ceny!Související články

Kategorie