Turecko je vzrušující kombinací Asie a Evropy. Země, která se rozprostírá na dvou kontinentech. Rychle se stává cílem pro turisty hledající dovolenou, která spojuje starobylá města a kultury s teplými plážemi a krásnou krajinou.

Istanbul je výchozím bodem pro většinu letů do Turecka a je skrytým klenotem mezi cestujícími - je dostatečně levné pro každého cestujícího. Najděte si levný let do Turecka a užijete si tureckou pohostinnost, vychutnáte historii a moderní potěšení, které zvládnete v jedné zemi.

Než začnete nakupovat letenky

Před nákupem letenky si určitě prostudujete naše články, abyste věděli co z návštěvy této krásné země určitě nevynechat.

Jaro a podzim

Jaro a podzim jsou nejlepší roční období na cestování v Turecku

15 minut

Pláž Lara se nachází jen pár kilometrů, 15 minut, od letiště Antalya

Do Turecka

Lety z Prahy do Turecka od 3 000 Kč

Do Istanbulu

Ceny letenek od 2 980 Kč

Kolik stojí letenka do Turecka

Graf popisuje minimální nalezené ceny letenek do destinace a jejich vývoj dle týdnů. Další údaje na grafu ukazují průměrné denní a noční teploty a úhrn srážek, jsou-li data k dispozici. Prokliknutím na jednotlivé sloupce v grafu získáte podrobnější aktuální údaje z vyhledávače.

Kolik stojí letenka do Istanbulu

Násedující graf znázorňuje minimální aktuální ceny letenek z Prahy do Istanbulu.

Cena nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Istanbul v CZK

Kolik stojí letenka do Antalye

Násedující graf znázorňuje minimální aktuální ceny letenek z Vídně do Antalye.

Cena nejlevnější zpáteční letenky z Vídně do Antalya v CZK

Kdy kupovat letenku do Turecka

Letenky do Turecka je dobré hledat v předstihu několika dní. Je dobré být co nejvíce flexibilní, pokud ne v čase, tak alespoň v odletových městech.

Nejlepší den pro odlet do Turecka

Pátek je momentálně v průměru nejlevnějším dnem na odlet do Turecka. Létání v pondělí bude mít za následek vyšší ceny letů.

FAQ pro nákup letenek do Turecka

Hledáte odpovědi na svoje otázky? Připravili jsme pro vás ty nejčastější.

Jaké letecké společnosti létají do Turecka?

Do Turecka se z Prahy dostanete přímo například s Turkish Airlines nebo Pegasus.

Jak dlouho trvá let do Turecka?

Přímý let z Prahy do Istanbulu trvá 2 hodiny 45 minut.

Kde koupit letenky do Turecka?

Pokud se rozhodnete koupit letenku do Turecka, můžete tak učinit zde na stránce našeho vyhledávače. Máte-li jakékoliv dotazy týkající se nákupu, neváhejte a napište nám na náš online chat nebo na e-mailovou adresu. Můžete nás také kontaktovat telefonicky.

Proč jet do Turecka

Existuje mnoho důvodů proč byste měli navštívit Turecko, pokud Vám krásné pláže a dobrá pohostinnost nestačí, určitě vás přiláká země bohatá na historii.

TIP

Vodopád, který vytváří řeka Düden stékající z pohoří Taurus, se nachází 12 km jihovýchodně od Antalye a končí, když průzračné vody dolních Düdenských vodopádů spadnou v oslnivé show, ze skalnatého útesu z výšky 40 metrů přímo do Středozemního moře.

Populární kombinace letů do Turecka

TIP

Pro aktuální ceny letenek pro celou zemi, klikněte na odkaz do letenkátoru na letenky z Prahy do Turecka na všechna dostupná letiště nebo letenky z Vídně do Turecka na všechna dostupná letiště.

Co dál vědět o Turecku

Už máte letenku do Turecka? Přečtěte si průvodce o Turecku.

Otevřít průvodce

Top letenky do Turecka